SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć bez diety?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć!
Niedawno pomyślałem że trzeba się za siebie wziąć. No i tu nasuwa się kłopot. Chciałbym schudnąć bo za dużo tłuszczu się nagromadziło, szczególnie na klatce i brzuchu, a marzy mi się szczupła sylwetka. Mam 178cm wzrostu i 65kg wagi. Nie zależy mi na tym aby mięć duże mięśnie tylko ładną, chudą sylwetkę Problem jest w tym że nie wiem jak schudnąć, wiem że potrzebna jest dieta, ale nie mogę jej mieć gdyż krucho z kasą. Zależy m na utracie 3-5kg. Może spróbuję IF i jakichś treningów cardio do tego rower i ćwiczenia z hantlami. Co o tym sądzicie. Niedługo wrzucę lepsze zdjęcia, bo te są słabej jakości. Tylko nie piszcie, że bez diety nie ma szans.
Z góry dziękuję za pomoc.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1251
schudnac bez diety to tak samo jak odlać sie bez oddawania moczu. Sam rozumiesz. Na moje oko nie masz az tak duzo dodatkowych kg, wiec nie musisz stosowac jakiiejs super specjalnej diety, nie musisz wydawac góry kasy zeby prowadzic diete, i to nie wazne jaką - na mase, na siile, na redukcje. Musisz poprostu zmienic swoje dotychczasowe przyzwyczajenia zywieniowe (o ile byly złe). Napisz co do tej pory jadles, ile razy dziennie, czy uprawiasz jakis sport

Zacząć może każdy... Wytrwa najsilniejszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Bez diety nie ma szans, tak jak napisał DużyMike wcale nie trzeba nie wiadomo jakiej kasy żeby utrzymać w miarę zbilansowaną dietę, wyrzucić z diety cukry, niezdrowe węgle pić dużo wody no i trening cardio min 30 min codziennie najlepiej na pusty żałądek rano jeśli jest taka możliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349883
Zapraszam do działu junior https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak wyrobić szybko masę?

Następny temat

czy to normalne?

WHEY premium