SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długa ma być moja redukcja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 342
Witam :)Jestem tu nowa i chciłabym się poradzić :) Otóż zależy mi bardzo na zrzuceniu tłuszczyku i wymodelowaniu sylwetki. Powiem szczerze, że jeśli byłaby taka możliwość to za rok chciałabym wystartować w fitness bikini. Wiem dużo pracy przede mną, nawet bardzo dużo. Chcę przejść na redukcję. Jak długo stosować dietę redukcyjną? Co do ciała to jakie ćwiczenia polecacie na wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud? Na zew mam takie jakby "pufki".
Moja dieta będzie wyglądać nastęująco:
ŚNIADANIE
Omlet z masłem orzechowym 10g i dżemem 100% czarna porzeczka 10g
(30g płatków owsianych górskich+ 2 białka + jedno całe jajko + cynamon) + jabłko
II ŚNIADANIE
makrela wędzona 100g/2 jajka/100g kurczaka + warzywa
OBIAD
30g makaronu pełnoziarnistego/ryżu brązowego + 100g kurczaka/indyka/150g ryby + warzywa
PODWIECZOREK
Jeśli to posiłek potreningowy to
20g makaronu pełnoziarniostego/ryżu brązowego+ 100g kurczaka/150g ryby + warzywa
KOLACJA
100g kurczaka + warzywa

Mam pytanie bo zdarzaja sie dni gdzie z treningu wracam późno więc posiłek potreningowy jest na kolacje. Czy dołożyc do kolacji węgle? Jeśli tak to zrezygnować wtedy z węgli na obiad?

Moje treningi wyglądają następująco

Poniedziałek
Trening crossfit lub trening siłowy (jeśli siłowy to +30min aerobów)

Wtorek
Trening siłowy + trening crossfit

Środa
Trening crossfit lub trening siłowy (jeśli siłowy to +30min aerobów)

Czwartek
Trening crossfit + trening siłowy

Piątek
Trening siłowy+ 30min aerobów (bieżnia, stepper, orbiter)

Sobota
Trening siłowy+ 30min aerobów (bieżnia, stepper, orbiter)

Niedziela
Rest

Dodam, że schudłam juz 30kg. 7 miesięcy temu urodziłam synka :D
Przez miesiąc stosowałam się do diety i ładnie zeszłam do 60kg i ładnie mnie wycięło, lecz miałam chwilę załamania i zaczęłam jeść słodycze i juz jest 64kg i widzę, że przytyłam w brzuchu i udach.
Bardzo proszę o rady i jakąś motywację do działania.
Myślicie, że szybko uda mi się zrzucić ten nieszczęsny brzuch oraz wysmuklić nogi?
Wstawiam 2 moje zdjęcia oraz zdjęcie wymarzonej sylwetki :)
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta , 19 lat.

Następny temat

Moja walka o lepszą wersję siebie__Redukcja

WHEY premium