SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką odżywkę wybrać jaka marka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
Witam zależy mi na czymś co w miarę jest tanie i nie naszpikowane chemią. Co polecacie na masę gainer odżywki ? Nie chce tony cukru i w składzie E ...
Zastanawiam się nad WHEY MASS BUILDER hi tec nutri......
I mass acelerationn . Chodzi mi o masę,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witaj.
kwestia czy ewentualne przyrosty masy beda po wybranym produkcie dotyczyc beda glownie tego, jak odzywiasz sie na co dzien.
z wymienionych produktow osobiscie bym wybral opcje nr 2, ze wzgledu na to, ze nie posiada w skaldzie bialek roslinnych, a tylko bialko serwatkowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
Dzięki, też by mi zależało żeby nie było białka roślinnego bo nie bardzo to trawie.
Ja mieszam odżywki z owocami i białym serem i widze efekty a tak to normalne obiady . Dużo jem , jestem ektomorficzka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
A coś z gainera polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
no produkt jaki podalas to wlasnie gainer ogolnie w tym przedziale cenowym, wiekszosc jest bardzo zblizona do siebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1013
SFD nutrition activator ma mniej cukru , chyba leprzy wybór będzie od allnutrition. Chciałam się dopytać bo tam w składzie jest kukurydza i czy ona jest modyfikowana , czy są jakieś odżywki bez GMO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
pytanie by trzeba bylo zadac, czy w ogole jest dostepna gdzies kukurydza nie bazujaca na GMO, jedynie w specjalnych przedzialach typu BIO w marketach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

probiotyk

Następny temat

cytr cynku

WHEY premium