SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEDZMY JABŁKA

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
JEDZMY JABŁKA - teraz wszędzie ta akcja (odnośnie sytuacji z Rosją),w mediach szum, wszyscy jedzą jabłka. Pomyślałem - może by zrobić jakiś temat (lub może konkursik) z potrawami gdzie będą wykorzystane nasze narodowe, Polskie, świeże, zdrowe jabłuszka ;) ? Taki mój nocny pomysł... Sam też coś oczywiście bym wysyślił -mimo, że normalnie ich nie jem w sumie wcale (tyle że w tygodniu jestem na LC więc dopiero w sobotę bym zrobił)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
po wakacjach zrobimy jakiś konkurs, a czy to bedą jabłka czy cos innego to sie okaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Remik7
po wakacjach zrobimy jakiś konkurs, a czy to bedą jabłka czy cos innego to sie okaze


W obecnej sytuacji politycznej to muszą być jabłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Zawody kto zje więcej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9993 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
jabłka,papryka itd rzeczy embargo objete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
agnieszka.aj.
jabłka,papryka itd rzeczy embargo objete


Prawda. Ale jabłka są ostatnio najbardziej medialne ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smazona Mozzarella light

Następny temat

Pyszny tort makowy

WHEY premium