SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE RĘKAWICE NAJLEPSZE?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
Witam!
Od jakiegoś czasu trenuję kick-boxing i noszę się z zamiarem kupna rękawic Problem w tym, że nie znam się dokładnie jeszcze na tym i nie wiem jakie będą odpowiednie. Z tego co się orientuję (czyli poprzez czytanie ofert sklepów internetowych) wiem, że są różne typy rękawic, do treningów, do sparingów itd. Problem w tym, że nie mogę sobię pozwolić na zakup kilku par ponieważ moje fundusze niestety na to nie pozwolą i dlatego jako niedoświadczona proszę Was o jakąś radę w tej kwestii z góry bardzo dziękuję
Pozdrawiam!

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
zgadzam sie w 100% ... 12oz to optymalnie...
a propo takich już wypracowanych firm produkujących rękawice to można wymienić ...
Green Hill...Twins...Windy...Masters...Everlastoczywiscie...AllRight..

Aha ... i na moje oko to kup sparingowe .. nie ma sensu zebys inwestował w turniejówki ... na truniejach i tak Ci dadzą pewnie swoje a Ty nie będziesz między nimi widział różnicy na treninach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,do kickboxingu najlepsze 10oz.

A jakie?Najlepsze skórzane,tylko tu jest problem bo poniżej 100zł nie znajdziesz.chyba że syntetyk.

Do ilu zł możesz sobie pozwolić?
Pytam bo będzie łatwiej pomóc.

Pozdrówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
sądzę, że kolo 150 zł to będzie góra zależy jak zadziałam na moją mamę ale sądzę, że tak koło tych 150

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Za 130 są fajne mastersy mna allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ręakwice masters 10-12 oz rozmair dobierz do ręki i gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71331892


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71192719

Jeśli chodzi o droższe to linki powyżej.Jak trenujesz stosunkowo niedługo i nie wiesz czy będziesz trenować to nie polecam kupować drogich rękawic.

Jak długo trenujesz kb?

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
no póki co to nie ma się czym chwalić bo 3 miesiące dopiero a więc nowicjusz ale nie mam zamiaru tego przerwać

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
kuurcze ale ze mnie pała nie ma to jak dobrze szukać w postach troszkę wcześniej chłopak miał ten sam problem a ja zakładam nowy temat sorry z góry za problem i dziękuję za powyższe odpowiedzi

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma problemu

Po to to forum jest żeby pomóc,doradzić jeśli ktoś prosi o rade

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 952
nie kupuj tego g..wna z allegro, w go sporcie sa rekawice everlasta za 179zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sportowe weekendy

Następny temat

Fałszywi policjanci i jak ich załatwiłem. Trójkąt a moze prostokąt....

WHEY premium