SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Witam;) Za dwa tygodnie zaczynam kurację lekiem Izotek i w związku z tym chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego leku jakie są skutki uboczne? czy można sie malować podczas leczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proszę przejrzeć tematy:
https://www.sfd.pl/wyszukaj/t-izotek.html

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Witam ,leczyłem się 3 krotnie Izotekiem i bardzo mi pomógł. Skutki uboczne jakie u mnie wystąpiły to bardzo sucha wręcz łuszcząca się skóra, suche pękające usta i wysychające oczy. stosowałem pomadkę do ust i krople do oczu i dało się jakoś wytrzymać ;). Wszystko też zależy od dawki u mnie była bardzo wysoka. Co do makijażu to jestem facetem więc nie mam pojęcia :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
brałem ten lek, jest najskuteczniejszy ze wszystkich na rynku.
wpisz w google izotek i wyświetli sie tobie forum z relacjami ludzi, zdjęciami itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Możesz zapoznać się z opiniami osób, które wcześniej stosowały ten lek. Z tym, że niekoniecznie rozsądne wydaje mi się wyciąganie daleko idących wniosków na podstawie pojedynczych anegdot. Warto zapoznać się z publikacjami naukowymi w tym zakresie, są one dostępne również w języku polskim, np:
http://cornetis.pl/pliki/DK/2011/3/DK_2011_3_145.pdf

Ogólnie w przypadku osób borykających się z problemem trądziku zazwyczaj pojawia się rada: "Idź do dermatologa". Oczywiście taka rada jest rozsądna, warto przed podjęciem jakichkolwiek kroków przeprowadzić odpowiednią diagnostykę. Niemniej jednak w zależności od przypadku przed wprowadzeniem farmakoterapii warto rozważyć możliwość wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie żywienia, które również mogą być pomocne w terapii trądziku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Bralem izotek dosc dawno ale skutecznie i pozbylem sie tego syfu(tradziku) :D CO do skutkow to tak przede wszystkim bardzo sucha skora ktora nawet po zakonczeniu kuracji sie utrzymuje. Pekajace usta i co u mnie bylo najgorsze bol w plecach okolice lopatek. Bylo to dosc uciazliwe. zalezy od organizmu ale co od izotek to ma on dosc duzo skutkow ubocznych (chyba wiecej niz zabawki z dzialu doping;D ) z tego co czytalem ulotke moze wysapic nawet depresja :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja po rekonstrukcji ACL w domowych warunkach.

Następny temat

najlepsze usztywniacze nadgarstków

WHEY premium