SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile oz ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
Witam!
Zamierzam kupić rękawice bokserskie Masters 10 oz.
Mam 14 lat, 12 stycznia 15.
Wzrost: 163
Waga: 53kg
W przyszłym roku zapisuję się do klubu bokserskiego :)

Technika, szybki, siła w miarę duża :)
Dodam iż ćwiczyłem około roku na siłce(mądrze)Głównie plecy nogi biceps. pod nadzorem doświadczonego człowieka :)
Główne starcia będą z bratem... I teraz zaskoczenie...

Brat:
Wzrost: 178
Waga: 89 kg
Wiek : 21 lat

Brat bez techniki, spora siła, wolny. (Wiem że będzie ciężko) Ale kiedyś 2 lata temu miałem rękawice i praliśmy się ze sobą, przegrywałem lecz miał pare razy kryzys. Dodam iż nie miałem żadnej taktyki i mało siły :P

Kolega:
wzrost: 185
waga: 70
wiek: 18 lat

Szybkość, średnia taktyka, siła dosyć duża :)

Reszta to koledzy w moim wieku i o podobnych parametrach :) (Bez taktyki, jakiejkolwiek wiedzy o boksie)

Teraz pytanie do was, ile oz rękawice czy 10 będą w sam raz ? Wiem że są twarde.. :D
Z góry dzięki
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Odpuść sobie temat do czasu jak będziesz mógł chodzić do normalnego klubu sportów walki uderzanych, bo sobie krzywdę zrobisz to raz, dwa zrobisz krzywdę komuś a trzy to jak pójdziesz do klubu to będziesz miał takie nawyki że będzie Ci ciężko coś z nimi zrobić.

Mogę się założyć że zrobisz po swojemu, więc jeżeli już masz robić tak jak masz w planach to kup sobie ochraniacz na szczękę i rękawice 14 oz (na twoją wagę 10 by starczyły, ale w większych w takich warunkach będzie bezpieczniej)

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nic nie trenujesz. O bracie i kumplu piszesz że nie mają techniki a o sobie wręcz przeciwnie?Nie skomentuje.

ile oz rękawice czy 10 będą w sam raz ?
Tak 10oz będą ok.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
Zapomniałem wspomnieć miesiąc temu skończyłem trenować z dawnym trenerem boksu poznałem go przypadkiem :) Musiał wyjechać do pracy za granicę i na tym koniec trenowałem z tym panem pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Idź na sekcję to się dowiesz, jakie rękawice Ci będą potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
dolar bardziej chodzi mi o to żeby dopasować wagę rękawic do moich przeciwników (oczywiście będą walczyć z tą samą wagą rękawic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 402
zapiszcie sie do sekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to za rozpiska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
Oni nie mają zapału...
Brat pracuje a reszta tylko tak bije dla przyjemności :)
tyle co mogę nieraz doradzę komuś :)
Puki co to ja tylko się zapisuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
BC1991 Żeby przybliżyć sytuację ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Technika, szybki, siła w miarę duża :) (...) trenowałem z tym panem pół roku
i na tej podstawie twierdzisz, że masz technike?

czy 10 będą w sam raz ? Wiem że są twarde
a od kiedy waga rękawic ma coś wspólnego z twardością?


a w zasadzie to czemu nie chcesz chodzić do klubu tylko wolisz tracić czas na bezużyteczne nawalanki?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lady M, Kursor chciał nam przybliżyć sytuacje
Nie podał tylko stylu bazowego sparingpartnerów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy trenować muay thai???

Następny temat

Początki z workiem

WHEY premium