SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igrzyska olimpijskie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3796

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
Co sądzicie o tym co dzieje się w Chinach podczas igrzysk? To Polacy są tacy słaby czy inny tacy dobrze. Mi się wydaje że coniektórzy (w szczególności chińczycy) są na dopingu. Zawodnicy o których nie było słychać zdobywają medale i biją rekordy świata, a dużo pobija swój rekord życiowy o kilka sekund... To co się tam dzieje to parodia, chinole robią sobie co chcą. Sędziowe się mylką na korzyść gospodarzy...
Sport schodzi na psy i bez koksu nie ma tam czego szukać...

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
najlepsza lekkoatletyka jest! Krolowa sportu! napewno zdobedzie medal Plawgo, Jesien, Ziółkowski, Skolimowska czy Pyrek - mamy 1 medal zloty Majewskiego!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99441
powiem tyle ze polacy powinni sobie odpuscic takie wyjazdy jak slysze ze polakom nie idzie bo ten po kontuzji kolana ta reke stracila temu wiatr nie sprzyjal te wymowki polskich komentatorów sa juz dobrze znane wiekszosc naszych sportowcow niech sie wybiora bardziej na olimpade osiedlowa i wstydu bedzie mniej a nie za nasza kase rozbijac sie po swiecie nic nie osiagajac

troche mnie ponioslo ale taka prawda a co do innych panstw nie wiem nie interesuje sie tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Mój trener na siłce też dziś podsumował naszych olimpijczyków tekstem "Za mało koksu..."
Chinole oszukują, ich wyniki są irracjonalne.
Pewnie puścili coś do wody czy powietrza co powoduje depresje u sportowców i dzięki temu przewaga nakoksowanych chinoli jest jeszcze większa (taka moja teoria spisku)
Tylko jeszcze muszą załatwić tego Phelps'a bo psuje im szyki

A swoją drogą wydaliśmy na naszych sportowców około 270mln dolców. To wychodzi prawie milion na jednego sportowca

Zmieniony przez - Przymszy w dniu 2008-08-14 20:56:44

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
trener Austri nazywa sędziego "dupkiem", Szwed zostaje skrzywdzony w połfinale odbiera medal i zostawia go w czasie ceremoni na srodku maty i zapowiada zakończenie kariery, dziś w Judo Kubanka vs Chinka wpierw nie uznano punktów dla Kubanki z przebiegu walki była zdecydowanie lepsza.. a sędziowe zdecydowali ze wygrała .. Chinka, trener medyczny Otyli mowi o Chińskich pływakach "nadludzie" ze to juz nie sterydy tylko kwestia genetyki itepe.. dla mnie jeden wielki burdel na kolkach a nie Igrzyska. Ja bym to raczej nazwał "Mistrzostwa Chin".....

Kibicuje juz tylko USA i Hiszpani w kosza, i polakom w siate i reczna..

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
Wydawało się nam, że dogoniliśmy świat, jednak świat nam uciekł, jak zawsze.
Chinole mają dobry koks, pokazali to w podnoszeniu ciężarów gdzie zdecydowanie zdominowali tę konkurencję.

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
Świat nam uciekł ale pod względem koksu, bez niego większość z tych zawodników ledwo by eliminacje przeszło... Polacy po porstu jadą na czysto dlatego takie wyniki. Ale z drugiej strony liczyłem na coś lepszego.
Co do Phelps'a to wydaje mi się że on czysty też nie jest, po prostu chiny nie chcą go skontrolować zeby amerykanie nie zrobili dymów i w tedy by mogło wyjść co nieco o chińskich zawodnikach... A reszte świata mają w dupie...

Po igrzyskach o 90% chińskich zawodników zapomnimy bo nie wystartują już nigdzie indziej poza Chinami. Tylko u siebie mogą robić takie przekręty, w żadnym innym kraju takie przekręty nie przejdą...
Chińskie władze tam manipulują wszystkim...

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
Phelps i w Atenach wymiatał, Grecy też się bali że wyjdą ich koksy ? Wydaje mi się, że pierwsza 5 kazdej konkurencji jest kontrolowana. Ale może to jakieś nowe koksy ??
Pozatym Chiny to inna kultura. Odkąd bylo wiadomo, że Igrzyska odbędą się właśnie tam, sportowcy w ostrym reżimie pracowali tylko na tą jedną impreze, a to też ma znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
chinole zrobią wszystko żeby wypaść jak najlepiej na arenie międzynarodowej. Igrzyska to taka współczesna wojna każdy chce pokazać że jest potęgą a chińczycy zrobią wszystko by osiągnąć sukces dla nich cel uświęca środki. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z duchem sportu itd.
Myślę że jak się zacznie lekkoatletyka to chinole pójdą w cień, chociaż po tym co pokazali do tej pory to już chyba wszędzie się można spodziewać wygranej chinola. W biegu na 100m jednak nie wygrają, nie mogą, jak nie wygra go jakiś nigga to będzie to oszustwo tak bezczelne, że cały świat powinien zbojkotować te igrzyska.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Podrzut na 158kg Chinki w 69kg to prawie tyle ile faceci podrzucają w tej wadze, na pewno dużo trenowała , przecież nie mogła wiedzieć że trener jej wsypuje sterydy do zupy z żółwia
Już to przerabialiśmy parę lat temu, pojechała kontrola antydopingowa i pozawieszała pół kadry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
W lekkoatletyce (nawet w biegu na 100m) chinole mogą zdobyć jeszcze niejeden medal... Oni się bojkotu nie boją i mają wszystkich w dupie. Myślą (i chyba mają racje) że w swoim kraju są bezkarni...

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
Zebys sie nie zdziwil z lekkoatletyka,o pływaczkach Chinkach nikt nigdy nie slyszal a jak wyrwaly medale na 200 motylkowym z rekordem swiata:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badminton

Następny temat

Nadmierna pocenie, któego nie było .

WHEY premium