SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igły i nici...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
jutro robie starzala kumplowi, on kupil igle 0,6 dlugosci 3 cm.
dlatego mam pytanie ile tak na oko powinna wejsc igla w dupe?

...pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Igła powinna wejść cała w mięso...

There is only one way to come into this world... But so many ways to leave! [SENTENCED]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie.

Zakładając że będąc podczas cyklu - chce się wziąć strzał w dzień treningowy - to ile minimalnie czasu poinien wynosić odstęp między strzałem a treningiem.

Czy np: jeśli chce się "wstrzelić" 0 17 a trening będę miało 19 czy 20 - to czy są jakieś przeciwskazania...?!

Co myślicie...?

g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak odpowiedzi mam rozumieć że nie ma to znaczenia...!?

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
w przypadku Deki niema to znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Przeczytałem ostatnią strone i kilka uwag nie przecieraj igły woda utlenioną to duży błąd igła jest już sterylna i nie wolno jej niczym dotykąć możesz ja tylko zainfekować albo zatkać jakimiś paprochami . Po zerwaniu plomby można dotknać nie pocierać tą gumkę z góry wacikiem ze spirytusem a potem poczekać aż wyparuje przed nabraniem. Agony po aspiracji czyli odciągnięciu tłoczka nie dostaje sie do strzykawki powietrze tylko nic miesień zasklepia otwór igły i powstaje podciśnienie (za wyjatkiem wkłucia sie do duzego naczynia krwionośnego). po iniekcji nie pocieraj wcikiem ze spirytusem bo możesz zainfekować przytrzymaj go tam ze 2 min spirytus obkurczy naczynka i po sprawie możesz nakleić tam gazik na jkieś 15 min. Ten wyciek krwi mógł być spowodowany tym ze nie dokładnie wbiłeś w mięsień jezeli zastrzyk był głęboki to mięsięń powinien zatrzymać płyn . Jak masz troszkę tłuszczyku to igła np.06 X 35 może być poprostu za krótka wymień na 0,8 X40 . Jeżeli ładujesz w dupala to pod katem prostym do mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do sterylności igieł to masz pewnie racje, ale jeśli o mnie chodzi to ja przecieram jednak i igłę a nawet strzykawkę - a gdy dekę już nabrałem, to wyciskam kropelkę tak żaby spłyneła po igle - później w pośladek jak w masełko...

A tak swoją drogą to nie słyszałem jeszcze o przypadkach zakażeń ani koplikacji - włąśnie przez dodatkowe przetarcie igły np: wodą utlenioną.

g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
Chcialem sie dowiedziec jak jest dokladnie stym odciaganiem.
np.
mam Deke ,strzykawke 2 i nabieram do niej te 2 ml deki i jeszcze odciagam tloczek na jaka odleglosc (slyszatem ze okolo na 1 cm)
I czy to wszystko sie zmiesci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc ja robiłem tak: z amp: 2ml odciągałem igłą 0,8 do strzykawki 5ki.( biję 0.5) NIejednokrotnie - mówię o dece - musiałem naciągać parę razy, ponieważ czasem strzykawka się zapowietrza i całości nabrać poprostu się nie da. Co do tłoczka odciąga się go oczywiście do końca, a przed samym zastrzykiem dociskasz go tak aby troszeczkę substancji spłyneło po igle.

Co do tego czy substancja się zmieści to oczywiście zależy od wielkości strzykawki...

g.





Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! AVARIA !!!

Następny temat

Do znawców

WHEY premium