SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hipogonadyzm hipogonadotropowy - moja walka z chorobą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 440
No właśnie skąd u Ciebie aż tak niski poziom lh. Nie mam zielonego pojęcia czy LH FSH wpływa na erekcję podejrzewam ze na pewno jakiś tam ma. U ludzi na cyklach poziom LH zależy od dawek i rodzaju saa np tren robi bloka całkowitego do 0 natomiast sam testosteron nie koniecznie zależy tez jaki długim cykl był. Na nadcisnienie sobie syropek z jemioły kup na tłustą cerę cynk z Olimpia b.dobry jest.




Zmieniony przez - outsidermario w dniu 2016-09-28 11:16:23

Zmieniony przez - outsidermario w dniu 2016-09-28 11:17:34

Zmieniony przez - outsidermario w dniu 2016-09-28 11:19:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
lh nie ma bo nie ma fsh na rezonansie wyszedł mi zespół częściowo pustego siodła ale nie wiadomo czy to spowodowało takiego bloka...przyczyna nie jest znana, ja ogólnie się leczę ba nadciśnienie także, musiałem dołożyć tabletkę po prostu, teraz się zastanawiam czy na własną rękę nie dorzucić tego hcg np 1000 ed5 a za 2 tyg jeżeli nic nie ruszy zapytać o jakieś pct tzn clomid i hcg, martwi mnie najbardziej to,że bez sildenafilu w jest taka lipa i ranno nic nie stoi od miesiąca eheh..żyć się odechciewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 114
Najlpeiej jakby ktos Cie prowadzil w tym bo lekarze tak naprawde sa jacys nieogarnieci.. Mojego kolege prowadzi taki gosciu ktory zajmuja sie trt w Polsce i dawka 100 mg co 5 dni i do tego hcg co 3 dni 250 ui lub co 5-6 dni 500 . Ja jestem na terapi 2 miesiac a tescia mialem w skali od 5.5 do 30 ja mialem 8,3 w wieku 24 lat badania mialem robione 3 x miesiac po miesiacu bo az lekarz nie mogl uwierzyc . Z libido mam ok powiem szczerze falus stoi jak stac powinien ale wczesniej tez nie milaem problemow tylko rzadziej byla ochota na sex .. a fsh i lh spadlo mi tez do 0 dlatego dajesz hcg zeby oszukac przysadke i dawac jej lewy sygnal do produkcji lh i fsh mimo ze na badaniach Ci to wyjdzie ze i tak masz 0.1 nawet gdy bijesz hcg . Ale sprawdzic hcg mozesz albo na tescie ciazowym czy jest prawdziwe albo zrobic badania krwi beta hcg koszt okolo 30 zl teraz jade co 4 dni 100 mg czekam za badaniami testy jak to wyglada teraz jezeli bedzie wysoko ponad norme to zminiejsze dawke..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 114
Chodz teraz chce aby od pazdziernika mnie prowadzil ktos ogarniety w tym temacie i wlasnie takiego kogos z forum znalazlem i od przyszlego miecha ruszamy z tematem . Dzisiaj np sutki mega pala estro wskoczyl na badniu wczorajszym mega do gory napisalem do endo czy mi przepisze symex zobaczymy co on wogole odpisze ale raczej moge pomarzyc o tym bo gosciu sie wogole nie zna na temacie a dal mnie na terapie .. jeszcze o badania musze sie prosic. Jesli chesz to polecam ksiazke Jay Cambella na temat trt w jezyku angielskim jest Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
Moro napisałbys mi dane tego ogarniętego lekarza na priv/maila?


Kiedy najlepiej wbijać to HCG ? można razem z testosteronem (w ten sam dzień) ? czy jak ? Bo Twój post skłania mnie do spróbowania przez 2-3 tyg do czasu wizyty u lekarza do podania 500/1000 co 5 dni.


Zmieniony przez - ad3r w dniu 2016-09-28 12:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
Hey chłopaki tak czytam ten temat
I troszkę sie nie pokoje czy u mnie tez występuje Hipogonadyzm hipogonadotropowy?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
A czemu takie podejrzenie z Twojej strony ? Nie badałeś testosteronu całkowitego ?Z tego co tutaj widać według mnie wszystko jest jak najbardziej w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 440
Aureus w normie wynik, przy hipogonadyzmie miał byś dolny zakres albo poniżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
Wlasnie problem w tescie całkowitym jest strasznie nisko ma to znaczenie co to komfortu Zycia czy budowania masy mięśniowej? macie jakies pomysły jak zwiekszyć testa wolnego oraz całkowitego ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
No za wysoki nie jest ale liczą się przede wszystkim objawy? Masz jakieś objawy niskiego testosteronu ? Uważaj żebyś się nie naczytał i żeby Ci się po prostu nie wkręciło, że coś masz, ogólnie bada się takie rzeczy jak się coś dzieję, więc domyślam się, że raczej cośCi dolega. Ja nie mam pojęcia jaki miałem testosteron jak wszystko było OK, wiadomo ,że w tym wieku powinieneś mieć wyżej ale jeżeli jednak wszystko jest ok to nic bym nie kombinował oprócz jakiś supli. Przy takich wynikach można się zastanowić na hipogonadyzmem pierwotnym ale to już byś dawno był u lekarza bo wieidzałbyś , że na bank coś jest nie tak m.in. brak owłosienia albo b. mało, mały penis, brak męskiej sylwetki itp. Czekamy na konkrety z Twojej strony z czy coś na prawdę Ci dolega czy przeszkadza, czy masz jakiś konkretny problem?

Jak m.in. dobrze śpisz, nie masz wahań nastrojów, problemów z erekcją itp itd. to chyba bym to tak zostawił ewentualnie jw. suple.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból ramienia-od łokcia do ramienia

Następny temat

Regeneracja mięśni?

WHEY premium