SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hipogonadyzm hipogonadotropowy - moja walka z chorobą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hermann1
damianoski
Dlaczego nie mam brac clomidu do konca zycia,


Bo nie ma takich metod leczenia hipogonadyzmu.Jest mozliwosc terapii w przypadku małej ilosci plemników.To co ty robisz to jakby PCT.Badania masz w normie czego tak własciwie chcesz? Metoda leczenia hipogonadyzmu Klomem NIE ISTNIEJE.Jesli sobie wymysliłes na własna reke - próbuj.Lekarz Ci tego nie przepisze na całe zycie i nie bedzie tego monitorował.



Nie wiem czy nie przepisze, lecze sie chyba u najlepszego Androloga-Endokrynologa w Polsce, sam mi powiedzial ze jestem za mlody na HTZ. Sa w normie ale mizernej. Nie wiem ale ja jak i moj lekarz nie uwazamy tych wynikow za normalne. Wiec cos chyba jest na rzeczy. Gdybym nie mial powodow to bym tych badan nie robil.

Zmieniony przez - damianoski w dniu 2013-02-07 19:10:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Wgl dziwny jest fakt, że lekarz na podstawie pojedynczych wyników, które są jak najbardziej w normie (wielu ludzi by chciało takie wyniki) postawił od razu diagnozę hipogonadyzmu... Przecież wielu ludzi w wieku 20-30 lat ma takie wyniki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Ja tez jestem zdziwiony i tak naprawde zaczynam sie juz gubić.Autor jest uparty i nie chce przyjac do wiadomosci oczywistych faktów.Nie wiem juz tak naprawde o co biega
1

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Lekarz autorowi ani nie kazał robić USG jąder, ani badania prolaktyny, ani badania plemników, tylko od razu postawił diagnozę patrząc na jeden wynik.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
I to najlepszy w Polsce

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem robone badania Prolaktyny, Shgb, Kortyzol, Tarczyca, Watrobowe, Nasienie rowniez. Ludzie kazdy normalny lekarz powie ze w moim wieku powinienem miec szczyt testosteronu, nawet powyzej normy, ktora i tak jest zanizona!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem co w tym jest nie zrozumiale, jestem uparty bo mam lipomastie, brak porannych wzwodow, libido jest bardzo niskie, brak owlosienia na nogach. Do tego problemy z sucha skora, problemy metaboliczne, suche spojowki. I na pewno nie pogodze sie z takim stanem rzeczy, bo chce normalnie funkcjonowac, jak zdrowy czlowiek.

Zmieniony przez - damianoski w dniu 2013-02-07 19:30:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Właśnie spojrzałem na Twój temat ze stycznia i na prawdę powiem Ci szczerze, nie mam pojęcia gdzie Ty tam widzisz lipomastię czy ginekomastię?? Normalna klata, nawet widać, że ładnie zbudowana. Owłosienie na nogach masz normalne, wielu ludzi w ogóle nie ma. Nadmiernego otłuszczenia u Ciebie też nie widać.

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-02-07 19:39:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce mi sie tego ciagnac bo to do niczego nie prowadzi. Nie po to zakladalem ten temat, wiem ze nie jest tak jak byc powinno i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Dobra kończ kolego.Ostatnie słowo. Jak zauwazysz że Ci sie wzrok pyerdoli, odstaw natychmiast tem clom i dymaj do lekarza.Tyle.Pozdrawiam
1

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból ramienia-od łokcia do ramienia

Następny temat

Regeneracja mięśni?

WHEY premium