SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grube uda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
Czesc. Moze mi ktos powiedziec jakie cwiczenia nalezy wykonywac zeby pozbyc sie tluszczu na udach??? Mam 18lat a mam w udach 73 cm :(. Zaznaczam ze niemoge biegac, gdyz mam problemy ze stawem skokowym.

,,Kiedy cos tracisz, nie trac tego nowego doswiadczenia``

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dieta+areo

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
Diete juz uytrzymuje, cwicze ACT+rowerek 30 min dziennie.

,,Kiedy cos tracisz, nie trac tego nowego doswiadczenia``

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
to zejdzie a cwiczac codzienie 30 min to jeszcze miesnie ci zezrzreprzy okazji

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-07-26 10:26:17

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
Ja mam taki problem ze na brzuchu tez mam tkluszczyk i musze sie tego pozbyc bo majac 18 lat i wazac 105kg to nie jest najlepiej i najlepiej to nie wyglada...:/ CO bys mi polecil?

,,Kiedy cos tracisz, nie trac tego nowego doswiadczenia``

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hm sam mam duzy brzuch wiec nie wiem czy mam prawo wypowiadac sie [https://www.sfd.pl/temat271943-strona167/ - zdjecie] ale a6w powino byc ok wg mnie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Widzę, że czeka Cię ostra redukcja(w profilu masz wpisany obwód w pasie 110 cm - "trochę" sporo
1)Dobrze, że masz dietę(to podstawa}, jakbyś czegoś nie wiedział na ten temat to poczytaj posty podwieszone w dziale odżywianie
2)Aeroby - Tutaj musisz zasuwac naprawde sporo, minimum 4 razy w tygodniu najlepiej po godzince(jeżeli masz dostęp do siłowni to możesz je robic po normalnym treningu i wtedy skrócic do np. 45 min)
3)Pomyśl nad zainwestowaniem w jakis spalacz tłuszczu(o ile oczywiście nie masz problemów z ciśnieniem itd.)
4)Nie martw się spadkami mięcha(przy dobrej diecie nie powinny byc duże) a priorytetem w tej chwili jest redukcja fatu. Masowaniem zajmiesz się później jak poziom tłuszczu w organizmie zejdzie do odpowiedniego poziomu
Życzę zacięcia i dobrej motywacji, bo bez tego nic się nie zrobi
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Co ty mu gadasz koles ma nadwage nie da rade biegac wiecej niz 4x w tyg po 1h.Pozatym pryz kazdej diecie sa spadki meicha gdy sie biega 3-4, pozatym niedziela powina byc regenracyjna. 3-4 to max a nie minium. Co do dopalaczy tez mu glopot opowiadales taka waga+spalacze = rozstepy bedzie chudl za szybko.Pozatym z ta waga bez spalczy spadnie mu tyle samo minialnie dluzej niz z dopalaczami.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Słuchaj z tymi aerobami przecież nie karzę mu biegac(mam na myśli steper albo rowerek stacjonarny w łagodnym tempie i stopniowym zwiększaniem czasu trwania do 60 min), przeciez nie chcę Go zabic.

Natomiast spalacz tłuszczu może dorzucic jezeli uzna, że waga leci za wolno(nie myslalem o thermal pro czy innych mocniejszych srodkach, tylko o jakimś łagodnym środku, który może pomóc lekko przyspieszyc metabolizm)

Pozdrawiam i nie musisz od razu na mnie najeżdżac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Spadki mięsa wiadomo jakieś muszą byc ale nie jest to w tej chwili jego największy problem(wiadomo trzeba je minimalizowac ale obecnie najwazniejsza jest redukcja tłuszczu)
A co do intensywności to chodziło mi o 4 czy 5 razy w tygodniu - tutaj wyraziłem się nie precyzyjnie(mój błąd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6758


Na brzucho A6W (Aerobiczna szóstka Weidera)
Ze spalaczami lepiej uważać ze względu na rozstępy, gdy organizm dostanie troche po tyłku zbędne kg same zaczną lecieć w dół.

To co nas nie zabije to nas wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku

Następny temat

Martwy ciag

WHEY premium