SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grejphrut

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Wiadomo,ze jest zdrowy,a przy obraniu gdy sie sciagnie biala skorke nawet nie jest gorzki,ale czy wlasnie szczegolnie ta skorka nie powoduje,ze jest on zdrowy i przyspiesza trawienie? Bo moznaby ja sciagac,szybko zjadac (zeby nic nie poczuc,a bylo bardziej zdrowo...) a pozniej delektowac sie owocem ; D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Spróbuj różowego Grejpfruta nawet z tą skórką białą jest znacznie lepszy od tego klasycznego.

Sok z niego bardzo orzeźwiający swojego czasu piłem taki sok domowej roboty kilka razy w tyg, konkret polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Grejphrut git!

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sok z grejpfruta pomaga w trawieniu wątrobie. Dobry jest po imprezie wypić szklankę grejpfruta by przyśpieszyć metabolizowanie alkoholu w wątrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ale to nie odpowiedz na pytanie ;/ Chodzilo mi o to czy BIALA SKORKA jest najzdrowsza.Bo tez jest taka opinia,ze najwazniejsze skladniki maja owoce tuz POD skorka (ta glowna,czyli w tym wypadku pomaranczowa)czyli,ze ta biala blonka to wlasnie jest te "pod" ze skory glownej:o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaa rozumiem o co chodzi. Nie sądzę aby warto było jeść akurat tę tkankę owoca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
O,jeszcze mi sie pytanie jedno nasuwa.
Skoro ma tak malo kcal (23-33),a niby poprawia trawienie i jakos tam odchudza to w ogole czy go wliczac do bilansu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Zalezy od diety i ilosci Ww.

Mozesz wliczac.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
A to pewnie jest tak,ze niby odchudzaja,ale kalorie to kalorie i cala ich pula sie liczy.To chyba bede wliczac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak nisko kaloryczne produkty 'zabierają' kalorie organizmowi, przez trawienie ich
Tak samo jak z białkiem w diecie. Jak ktoś na masie da 3g białka to będzie miał mniejsze efekty w diecie w porównaniu, gdyby dał tego białka 2g.
Więc moim zdaniem wliczanie - jest zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale 22-33kcal to ma 100 gramowy grejfrut, a kto widział 100 gramowego grejfruta.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest najlepiej stosowac ludziom z moją z moja postawą

Następny temat

BULIMIA PSYCHICZNA

WHEY premium