SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gigantyczne łydki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
Mam problem ze swoimi łydkami :(
Mam 168 cm wzrostu i ważę 56kg , Jestem zadowolona z siebie ale niestety nic nie mogę zrobić z łydkami .
Biegałam ale przestałam bo podobno jeszcze bardziej się rozrosną . Gdy napnę łydkę to jest okropnie twarda , więc wydaje mi się,że jest to mięsień, chociaż na zdjęciu wygląda jak tłuszcz.
Schudłam 8 kg, więc jeśli dacie mi jakąś złotą radę to zrobię wszystko żeby moje łydki były zgrabne.
Możecie mi coś doradzić ?





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
Jeśli chodzi o sód to nie używam dużo soli (chyba w niej jest najwięcej ) Myślę, że stosuje jej jak każdy , w normalnych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
po co zakladasz nowy temat z innego konta ?:D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
Nie założyłam nowego tematu z innego konta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
jellyjumpe <--- twoje drugie konto , bo to sa te same zdjecia co tam wrzucilas :D jak laski to zobacza to cie zjedza ;) powodzenia :D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
kanonier, mylisz się, wkleiła zdjęcia do kogoś tematu, nie baw się w detektywa

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
Nigdy nie miałam tu konta i to nie mogą być te same zdjęcia. To że ktoś wygląda podobnie nie znaczy , że to ta sama osoba , więc nie wmawiaj mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Nie ma sposobu na to abyś schudła z samych łydek, niestety. To bardziej uwarunkowane genetycznie. Jeśli chcesz pomocy w walce z całą sylwetką to zapraszam do regulaminu - wymagamy ankiety, zdjęć całej sylwetki i zrzut z diety. Zapraszam też do czytania artykułów z regulaminu.
Łydki wydają się normalne.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-02-21 15:21:17

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
nogi wyglądają na opuchnięte, jak ze spożyciem sodu u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
No rzeczywiście tak gigantyczne, że aż mi monitor rozsadziły... Normalne masz moim zdaniem. Ja z kolei chcę mieć jak największe łydy. Wiadomo, że każda ma swoje cele, ale moim zdaniem zbyt krytycznie na siebie patrzysz :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 112
Może masz rację, że są opuchnięte. Największe są w lato. Gdy brałam leki na odwodnienie były trochę mniejsze ale pomagało to na bardzo krótko , więc myślałam o jakiś ćwiczeniach bo lekami raczej nie jest dobrze się faszerować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na moje oko to Twoim problemem nie są jakieś wyimaginowane wielkie łydy, ale nogi nierównej długości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 20-25 kg

Następny temat

Brak spadku wagi i cm po areobach

WHEY premium