SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finswimming - Pływanie z monopłetwą ( jaki sprzęt kupić )

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Witam :)
Ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować swoich sił w sporcie zwanym Finswimming. Ale nie mam pojęcia jaką monopłetwę i fajkę czołową dobrać. Mam już trochę doświadczenia gdyż przez 7 lat trenowałem pływanie. Nie mam problemu z pływaniem z fajką oraz w twardszych płetwach (podwójnych). Głównie specjalizację chciałbym oprzeć na sprintach pod wodą (50,100). Preferuje płetwy z firmy "leaderfins". Więc moje pytanie brzmi.. Jaką monopłetwę moglibyście mi polecić ? :) Dodam iż mam do wydania ok.1500 zł. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Poszukaj takiej do szybkiego pływania na stronie swimshop.pl za około 500 zł jest fajna, taka bordowa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Szukałem już na swimshopie ale jest tam mały wybór i dosyć drogo. Na innej stronie ta sama płetwa która zwróciła moją uwagę kosztuje o 300 zł mniej. Znalazłem taką stronkę.. duży wybór i nawet tanio, lecz każda płetwa ma swoje zastosowanie i nie mam pojęcia która byłaby odpowiednia. I kolejny mój problem to dobór twardości płetwy, tak żeby można było rozwijać "wygodnie" bardzo duże prędkości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
A podaj stronę, też looknę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Ładne sztuk, ale szkoda kasy xd Do szybkiego pływania wiem, ze jest http://www.swimshop.pl/sklep/sprzet_treningowy/monopletwy/prd,Finis monopłetwa Shooter,rid,5607.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Może i tak :) Najlepsza byłaby taka która pasowała i na treningi ale i na zawody ( nie wspomniałem wyżej że też planuje kiedyś startować :P Mój błąd ). Bo kupowanie 2-3 pletw to dopiero szkoda kasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Trudny wybór :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
Wiem :) Dlatego napisałem na forum żeby znaleźć jakiegoś profesjonalistę który by mi trochę pomógł w wyborze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Na forum jedynie widziałem 2-3 z pływania, ale bez płetw czy monopłetw ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozwój ogulny , bieg na 300 m

Następny temat

Nike Lunarglide+4 Shield

WHEY premium