SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fajny brzuszek - pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Witam. Chodzę na siłownie koło 8miesięcy ćwicząc pod kątem masy. Od samego początku przytyłem gdzieś 15kg ( 72-87 ). Ale mniejsza z tym. Brzuch ćwicze 3x w tygodniu, coś tam jest ' cztero - pak ' ale od pewnego czasu tak po przekroczeniu 85kg zaczęło mi podlewać brzuch ;) zmieniłem trening na inny tylko 4 cwiczenia po 2 serie.3 razy w tygodniu. Chciałbym jednak żeby ten brzuch był bardziej widoczny wiem ze podczas robienia masy , nagromadza się ten tłuszcz i choć brzuch jest , to jest on ukryty :) ogólnie ; chodzi mi o poprawienie jakości brzucha. Jaki trening polecicie ? Może jakieś cwiczenia ? ile razy w tygodniu ? Tylko nie jakies ABS i A6W za bardzo nie mam na tego typu cwiczenia czasu na siłowni
Ps. Dieta jest w porządku , mam wszystko wyliczone mniej wiecej 2,5g b / 5ww / 1-1,2 t. Z odżywek to jak jest kasa to jest białko + carbo ale tylko jako uzupełnienie

Zmieniony przez - Hazel2221 w dniu 2010-09-23 17:49:03

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Czemu nie masz czasu na ABS? przecież on wcale tak dużo czasu nie zajmuje.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Może dla tego że nie dokońca go rozumiem ? zacząłbym od poziomu 1 bo brzuch cwicze coś koło roku , lecz nie wiem czy technicznie wykonywałbym ćwiczenia dobrze. Moze coś innego?
PS. Mierzyłem ostatnio bf w apteck ~ 24% ^^

Zmieniony przez - Hazel2221 w dniu 2010-09-23 18:46:37

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
No to zacznij od 1 lvl i ćwicz systematycznie.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
No dziś niby zrobiłem 1 lvl :P czując sie jak noob odpowiedz mi tylko na kilka łatwych pytań dla upewnienia bo juz przeczytalem dzis cały temat o ABS II.
1. Co ile zmienia sie lvl?
2. Czy w cwiczeniu nr "3" 1lvl 25 powtorzeń to na kazdą ze stron?
3. I tyle :PP reszte wiem juz

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOj trening - Ocencie

Następny temat

ACT do oceny

WHEY premium