SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna postawa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
Witam, mam ostatnio dosc denerwujący mnie problem. Kazdy z kolegow ma dosc normlaną posturę, a ja niewiem jakas dziwną. Ćwicze na siłowni ale nie długo, ok 4-5 miesiecy. Chciałbym mieć tak jak jest na rysunku te domalowane linie ... Jak to zrobić ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470
LOOL, mialem to samo nawet temat taki kiedys zalozylem na sfd :D Tylko ja bylem jeszcze zalany z deka tluszczem i wygladaly te biodra jak u kobiety :D Cwiczenie miesni skosnych nic nie pomagalo. Zniwelowalem to tak : Barki + cwiczenie plecow. Barki sie rozrosly, bo przedtem byly na rowni z biodrami i widac bylo wciecie a teraz są szersze i wcięcie sie zrobilo mniejsze. Do tego wioslowanie (wiesz co to jest raczej) i urosly motyle. Wciecie jest minimalne ale u mnie to juz kwestia zjechania jeszcze troche tluszczu :D Efektow nie spodziewaj sie szybko ale do wakacji napewno cos poprawisz :)

I can be better :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
robiąc masę możesz zniwelować to trochę . . . ale w tym wypadku raczej genetyki nie oszukasz

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
zwieksz ładnie mase miesniowa, klate, biceps, plecy, motylki no wszystko
plus to wciecie w talii to bedzie fajnie wygladac

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
Ok dziekuje za odpowiedzi, tylko z masa to jest tez tak lipnie wlasnie :D mam ok 190 a waze ok.73kg Z dieta u mnie krucha 2 razy na tydzien zjem ryg z jogurtem i to wszystko ... I tak mam dziwne cialo bo cala lewa strona (bic, noga itd) ciala jest slabsza i mniejsza o ok 1 cm xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Nie jeden by dał, żeby mieć takie wcięcie w talii. Przy masywnych udach i dużej klatce piersiowej, którą myślę dzięki treningowi pewnego dnia zubudjesz będziesz miła naprawdę świetną sylwetkę. Po co być jak z metra ciętym skoro wąska talia świetnie podkreśla sylwetkę V.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
to ze jedna strona jest słabiej rozwinieta to uwazam ze to normalne, ja jestem leworeczna i mam słabsza prawą strone,
niemniej jak zaczełam cwiczyc to mi si wyrównało

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
yyy... wiec tak, ziomus jedyne co mozesz chyba zrobic to rzeczywiscie kombinowac cos z siłka <yes> i ogólnie ze sportem to na pewno w jakims stopniu pomoze ale nie mozesz sie spodziewac od razu szybkich efektów ... na dobre efekty potrezba sporoo czsu wiem o tym sam bo sam cwicze ;) i te Twoje 5 miechów to na razie był i jest okres w którym nabierasz jakiegos tam doswiadczenia czyli jestes poczatkujacy i przynajmniej przez kolejne 6 miechów mozesz sie uwazac za poczatkujacego (chociaz niketórzy mysla ze sa juz zaawansowani - ale nie ma co sie z tym tak spieszyc) ;) a to ze masz słabszy i mniejszy np: lewy biceps to rzecz normalna i czesto spotykana (sam tak mam róznica włąsnei jest w 1 centywetrze - chociaz dawno nie mierzyłem) no wiec tym sie raczej nie martw z czasem sie powinno wyrównac cwicz na wolnych ciezarach i uzywaj hantli ;) ... ale zastanawiajace jest to ze piszesz ze masz cała lewa strone mniejsza nie tylko biceps hmm.. jesli tak to moze masz jakies skrzywienei kregosłpa ;/ dla pewnosci mozesz skonsultowac sie zlekarzem a wogóle to powinienes (jesli tego nei zrobiłes) skonsultowac sie z nim prezd rozpoczeciem treningów czy wogóle mozesz korzystac z pakerni ...pzdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 409
Chong Li, dzieki :) Zmotywowalo mnie to :)
-------------------------------------------
Oska5 - Ja wlasnie mialem lewa reke 2 razy w gipisie xD I mam tez psyche troche zrypana bo wszystko wole co po prawej stronie, robie prawa reka wsyzstko itd xD

---------------------------------------------

Matrix89- narazie cwiczylem tak : 4 serie po 16,14,12,10 powtorzen ... Teraz przeszedlem na cos takiego 4 serie po 10 powtorzen i z max obciazeniem ....

A plan mam taki :

PONIEDZIALEK Klatka 6 cwiczen / 4 serie / 16-14-12-10
-wyciskanie na plaskiej laweczce
-na skosnej w gore
-na skosnej w dol
-rozpietki na skosnej w gore
-rozpietki na skosnej w dol
-i polozenie sie na laweczce prostej i przenoszenie ciezaru za glowe jak najdalej

WTOREK Biceps/nadkarski Serie/powtorzenia tak samo jak w poniedzialek (zreszta sa tak przez caly tydzien)
-oparcie lokcja o kolono i machanie :D // kurde plan zgubilem to opisze to intuicyjnie
-teraz siadam na krzeselku i takie wioslowanie, lewa prawa ....
- i teraz na stająco lewa reka i prawa tak jak w 2 cw.
- nadkarstki (to tego nie bede opisywal)


SRODA - wolne
CZWARTEK Triceps/Barki
-podnoszenie sztangi za glowy
-podnoszenie sztangielek za glowy
-podnoszenie sztangielek sztangielek wzdloz tulowia na stojąco
-wyciskanie francuskie na siedzaco jendoracz
- wyciskanie francuskie na siedzaco
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA

PIATEK Nogi/Grzbiet
- nog teoretycznie nie robie bo nie mamy do tego sprzetu / ale tak to wznosznie ciala na placach
- przysiady ze sztanga
-Grzbiet to .PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE
-PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE

Niewiem czy jest dobry bo, dostalem go od kolegi ja sobie tylko poukladalem co w kazdym dniu chce robic. Jestem juz po jednym cyklu magnuma8000 a teraz biore kreatyne mega caps... Chodze na silke do kolegi do piwnicy, jak na silownie w piwnicy to nawet niezle tam jest ... mamy tak : sztange dluga krotka, lamana, laweczke z regulowanym skosem (4 stopniowa, dol,plasko,gora i jeszcze wyzej) ok 80kg w ciezarach, 4 gryfy, i jakies 2 krzesla .

Jezeli sa jakies spostrzezenia do planu ciwczen to chetnie je bym chcial uslyszec :D

Zmieniony przez - ziksel w dniu 2007-04-18 20:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
no to tak wg. mnie ten system --> 4 serie po 16,14,12,10 powtorzen był bezsensowny jesli tak robiłes przez 5 miechów to hmm.. nie nie najlepiej wybrałes powinienes zaczac od ACT czyli treningu obwodowego i robic go na samym poczatku przez jakies 2/3 tygodnie .. a nei tak jak to opisałes ale dobra zcasu przciez nie cofniesz <yes> ... jesli Twopim celem jest budowanie masy miesniowej to musisz dobrac odpowiednia ilosc serii i powtórzen (poczytałbys o tym w dziale trening lub dla zupełnie zielonych bo jest tam naparwde sporoo ciekawych i przydatnych informacji) 6 cwiczen na klate po 4 serie czyli 24 serie to stanowczo za duzooo przetrenujesz sie i popadniesz w stagnacje a po co Ci to ?? dlatego zmniejsz ilosc cwiczen np do 4 góra, co dwa miesiace mozesz zmieniac cwizcenia lub tylko odwracac ich kolejnosc a dzieki temu klata otrzyma inny bodziec do wzrostu wogóle to sie tyczy kazdej grupy miesniowej TRZEBA CZESTO ZMIENIAC CWICZENIA KOLEJNOSCI KATY NACHYLENIA POPROSTU KOMBINOWAC NA RÓZNE SPOSOBY ZEBY JAK NAJLEPIEJ POBUDZIC MIESNIE DO WZROSTU ... wiec najpierw wybierz te cwiczenia które lubisz robic najbardiej i jedz z tym tak przez 2 miechy potem cos zmien i kolejne 2 miechy (nie musisz sie tak sztywno trzymac tych 2 miechów , jesli poczujsz poprostu ze miesnie sie przyzwyczaiły do bodzca to zmieniaj ale nei czesciej niz raz na miesiac z powtórzeniami to jest tak ze jak robisz 4 serie to zacznij od np 12 potem 10, 8, 6/7 ze stopniowym zwikszaniem ciezaru czyli rób najzwykljsza progrese na poczetek potem mozesz cudowac i robic rgresje i inne ******ły ale z tym poczekaj jeszcze przyjdzie na to pora :)... hehe zastanawia mnie jak Ty cwiczysz nadgarstki :p <lol> ale chyba chodzi Ci uginanie nadgarstków z jakims tam obciazeniem .. to to nei jest wcale cwiczenie na nadgarstki (chociaz moze je wzmacnia ) ale przdewszystkim jest to cwiczenie na przedramie ;)... jesli chodzi o Nogi to kurde hmm. przysiadów ze sztanga bym nie polecał dla Ciebei bo tym cwiczeniem mozna sobie narobic naparwde duzy kłopot ja sie go przyzanm lekko obawiam i nei robie go no ale mam inne sprzyty na siłce do nóg a ty jesli nie masz nic innego to masz dwa wtjscia albo odpuszczasz to albo idziesz na siłke na jakis miesiac i uczysz sie od instruktora jak poprawnei to wykonywac .. pamietaj w kadym cwiczeniu bardzooo wazna baaa najwazniejsza jest TECHNIKA i wcale nei ciezar a włąsnei to jak to robisz ;) jesli masz mniejsa lewa strone to tak jak pisałem przy cwiczenaich uzywaj bardziej hantli niz sztangi, noo a poza tym to wklej plan do treningu tam Ci dadza wiecej wskazówek wkoncu to dział trening :) ... a za odzywki zabierz sie po ułozeniu diety bo to ze zjesz raz na jakis zcas ryz + jogurt to hehe to nie jest zadna dieta :) aczkolwiek powiem Ci tak ze sam nie mam jako takiej diety jem to co lubie ;) i nie odmawiam sobie niczego (ale sodyczy i tłustych mies nei ejm bo - poprostu tego akurat nei lubei ) nie obliczam weglowodanów biełek i tłusczy chociaz wiem ze powinienem ale nei zamierzam nigdy startowac na zadnych zawodach kulturytycznych dlatego nei bede sie bawił w takie szczegóły (szczegóły ale istotne) wiem ze z dieta mógł bym zrobic wiecej niz do tej pory ale to jest mój wybór wiec zrób jak uwazasz do niczego nei namawiam i nei musisz brac ze mni przykładu :) ... co do odzywek to kup tam jakigos gainera zeby troche przybrac na wadze a jak zauwazysz ze zaczyna cie zalewac tłuszczem to odstaw lub zmniejsz porcje i nastepnym razem kup jakies białko ;) .... pzdr.

p.s. aha napisałem Ci zebys góra robił 16 serii na klate (chociaz 16 czeami tez moze byc za duzo - sam musisz wyczuc ile to powinno byc ... ale za ta górna granice uznaje sie zazwyczaj 16) pamietaj ze wiecej wcale nei znaczy lepiej :) ale ta 16 tyczy sie duzych grup miesniowych typu włąsnei klata czy grzbiet lub nogi ... jesli chodzi o małe grupy miesniowe to rób gdzies tak do 12 serii i to tez jest górna granica ja np robiłem 9 :).. no to tyle odemnei ... pzdr. i ROSNIJ ZDROWO ;).....

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
poczytaj sporo o treningach i o odzywianiu, zebys mogl sobie to jakos wszystko zaplanowac i rozpracowac. Tylko koniecznie siegni porady co do trenignu i jedzenia bo inaczej to o dupe rozbic efekty nie bede przychodzic a jesli juz to bardzo powoli przez kiepskie cwiczenie i nie odpowiednia diete. Jak Twoje cialo nabierze miesni to te wciecia w tali beda jak najbardziej pozytywne

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Jak na moje oko to Ty tam masz tzw."boczki" , tłuszcz się tam czasem nie nazbierał..?
Jeżeli tak to ćwicz brzuch na skośne..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czasami wzdecia, gazy i bekanie...

Następny temat

MCL wiązadło pomocy

WHEY premium