SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna postawa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
nie chcialbym zapeszac ale chong li chyba cie sciemnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Chyba jednak nie, wąska talia do cecha dawnych kulturystów, sprawiająca mega estetyczny wyważenie proporcji imo. Niestety o tym wyważeniu u większości obecnych "kulturystów" nie może być mowy.

Co do budowy kostnej itp. to są to cechy naturalne, indywidualne, których nie zmienimy - można je tylko poprawiać w celu osiągnięcia estetycznej sylwetki.

I uwierz, że wole gościa z wąską talią, który ma tylko trochę mięska na sobie (forma plażowa) jak zalanego klocka z zerową definicją (no offence).

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


chłopie Ty chyba nie wiesz co to jest wąska talia...

sory za jakość ale się śpiesze..

Mysle że rozumiecie o co mi chodzi.. %)

Jak mówiłem wyżej na moje oko to tam na boczkach jest tłuszcz!



I uwierz, że wole gościa z wąską talią, który ma tylko trochę mięska na sobie (forma plażowa) jak zalanego klocka z zerową definicją (no offence).


hmm..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-04-20 12:12:15

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
ale to wlasnie jest zalany kloce z tym ze w straszenie szerokie biodra i to tyle

takze duzo pracy autora czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4231
Takiej talii kulturysci nigdy nie mieli. Litera V wyglada tak jak przestawiona na rysunku.
Jezeli chcesz zniwelowac "boczki" musisz rozbudowac plecy i skosne. Wtedy bedziesz mial dobra sylwetke

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Jak na moje oko po prostu ma tak zbudowane biodra, a boczki może mieć, biodra to biodra, talia jest ponad biodrami i to ją mam na myśli.

ching li czy jak tam ci

piszesz jak byś był kobietą albo pedałem


Jak już to Chong Li.
Jakbyś się troszkę zastanowił to zrozumiałbyś moją wypowiedź.

Zmieniony przez - Chong Li w dniu 2007-04-20 14:12:36

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czasami wzdecia, gazy i bekanie...

Następny temat

MCL wiązadło pomocy

WHEY premium