SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna klata po treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
Witam! Mam 18 lat, uprawiam sport ale na siłownię chodze dopiero od dawna. Zauważyłem, że ostatnio po wyciskaniu po prawej strony klaty blisko mostka robi się dziwny dołek i zaraz za nim górka (jakby kawałek mięśnia powięszkony). Miałem tak już kilka razy, znika po pary dniach. Czy ktoś wie co to może być? Dodam że tworzy się tylko po mojej dominującej stornie (prawej).
Z góry dziękuje za pomoc, dołączam obrazek ;)
Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
kwestia przyczepow miesnia piersiowego wiekszego czesci mostkowej, moze byc niesymetryczna stad roznice

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
prawdopodobnie faktura mięśnia. Jesteś raczej szczupły, zgaduję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
183 cm 76 kg około 12-15% bf :D
Ale faktura mięsnia? o co dokładnie chodzi bo zaznaczam że to mi przechodzi z 2 dni po treningu albo po kolejnym wraca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pompuje ci się mięsień i widzisz jego dokładny kształt, potem efekt pompy znika, tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
a dlaczego tylko po jednej stronie i to tej dominującej? Ale on naprawde jakoś dziwnie wygląda po treningu :D chyba aż zrobie zdj następnym razem bo tak jakby jakaś dziura się robiła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zrób, zrób. Dominująca strona zawsze wygląda jakoś lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
no jest większa ale przez tą dziurę to gorzej wygląda, ok zrobie
a to nie może być spowodowane przez jakąś kontuzje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
jak naprężam to lekkie kucie w mostku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1349
ok jak bd mieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na Siłę

Następny temat

Drążek

WHEY premium