SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyslekcja

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5647
q-bazz--> Dzięki.

jeszcze raz napisze, bo niektorzy nie moga zrozumiec: neguje osoby, ktore moga sie nauczyc, a nie chca. do prawdziwych dyslektykow nic nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1432
ja tam błenduf nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5647
lysydzon00 frzysdzy sje s teko cjeżymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
ja trzymam przy swoim- nie ma takiego czegos jak dyslektyk. jest polakiem to po polsu musi umiec pisac. Zrozumiem tylko jak uczy sie jezyka obcego, i nie umnie stosowac poprawnej pisowni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
nylon1 - ok, rozumiem:)

dogi - za przeproszeniem...mowil ci ktos,ze jestes glupi? bo ja sie uprę przy swoim - straszny tuman z ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
dlaczego jestem głupi? bo sądze ze ludzie nie umiejący pisac w XXIw. to d****e?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
nie, bo nie potrafisz przyjąć do wiadomości istnienia dysfunkcji, a ponad to obrażasz ludzi z takowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Ortografow staram sie nie robic, ale np. nie uzywam polskich liter - bo po co ? a i czesto zdaza mi sie zamiana jakis literek w slowie kiedy szybko wstukuje na klawiaturze, a co do tego pietnowania innych za bledy - to wedlog mnie to jest d****izm Najlepiej nie pisac glupich tekstow w stylu - "najpierw naucz sie pisac a potem przyjdz na forum" (wielokrotnie juz widzilem cos podobnego) a wtedy nie bedzie glupich tlumaczen w stylu jestem dyslektykiem...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
wszystkiego da sie nauczyc!!! a pisanie to podstawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
skoro wszystkiego to ty się naucz, że

ISTNIEJA RZECZY, O KTORYCH NIE MASZ POJECIA, W TYM DYSFUNKCJE, WIEC DARUJ SOBIE SWOJE MĄDROSCI Z KOZIEJ DUPY

"Dysortografia jest zaburzeniem psychicznym, w pisaniu polegającym na nieświadomym popełnianiu błędów ortograficznych, pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania"

Widać, że nie włożyłeś żadnego wysiłku, by dowiedzieć się, o czym tak naprawdę mówisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł o pakerach Fajnie sie czyta ZAPRASZAM

Następny temat

ochrona-zarobki

WHEY premium