SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyslekcja

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
dobra podam ci przykład: w gimnazjum ponad pół mojej klasy(w tym ja) było podejrzanych o dysleksje. Nauczycielka robiła w ten sposób ze tlumaczyła, robiła dyktando, tłumaczyła, dyktando i tak w kółko. jaki był efekt? wszyscy sie nauczyli pisac! ja do tej pory nie popełniam błędów ort.

Dlatego uwazam ze tylko d****e nie mogą sie nauczyc pisac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
Za***isty przykład

przykro mi, ze twoj swiat zawęza sie do klasy jesli z tego czerpiesz wiedzę, to powiedz mi jeszcze, co sąsiadka o tym powiedziala

nie mam siły już z toba dyskutować, bo jak ci wytlumaczyc, ze cos takiego istnieje,ze sa tacy ludzie,ze tego nie mozna wyleczyc, jedynie mozna korygowac z malymi efektami, ze sa poradnie od tych spraw,ze duzo osob klamie na ten temat, co niestety negatywnie oddziałuje na prawdziwych dys-...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
moze dla ciebie przykład jest słaby, ale ja to to widziałem na własne oczy. Masz racje, nie wysilaj sie bo mojego zdania nie zmienisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
no cóż, to chyba jest już prawdziwa dysfunkcja mózgu: ośli upór,wstręt do wiedzy i skrajna ignorancja.

Ja cie przekonywac o tym,ze ziemia jest okragla nie będę.

PS: podejrzenie a orzeczenie dysleksji/dysgrafii/dysortografii to nie to samo, ale co tam. Sam jestem dysgrafem...

Zmieniony przez - parakultur w dniu 2007-06-29 18:28:40

Zmieniony przez - parakultur w dniu 2007-06-29 18:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
brawo dla tego pana z gg! hehehehhee

parakultur to akurat ty!!! strasznie zawziety jestes

Zmieniony przez - Dogi89 w dniu 2007-06-29 18:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
zawzięty? eh chciałem spełnić misję edukacyjną abyś się czegoś dowiedział i wyszedł poza obszar ciasnego mózgu i przestał obrażać ludzi na podstawie własnej ignorancji, ale przeszarżowałem:P z motyką na słońce, bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
ale ten drugito juz przesadził. hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
10464337 nastraszył mnie po czym zablokował... smutne...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
bywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł o pakerach Fajnie sie czyta ZAPRASZAM

Następny temat

ochrona-zarobki

WHEY premium