SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskwalifikacja Mariusza ???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
poprawka-najsilniejszy kulurysta świata!!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
ale to nie sila sie liczy w kulturystyce...
poza tym duzo juz o tym bylo i nie ma sensu tego na nowo zaczynac,ale gdzie on pokazal ta swoja sile??

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
FULLBLOWN

Tylko, że to nie jest ani temat pt "Kto co ma do Pudziana niech się odezwie" albo "Sąd ostateczny", więc nie sądze by wywlekanie osobistych niuansów było na miejscu.

Tym bardziej, gdy coś się nie udaje Pudzianowi lub gdy ktoś inny robi mu pod górkę.

Dlaczego nie założyłeś osobnego tematu o tym i to dawniej, bo chyba nie poczułeś tego wszystkiego do Pudziana w chwili, gdy dowiedziałeś isę o jego dyskwalifikacji ????

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
adam malysz byl tez kochany az do dnia jak nie przegral.polska goscinnosc w wydaniu polskich kibicow

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ja już nie biore udziału w tej dyskusji.....

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
własnie michail!!nie rozwija m tego tematu bo to nie jest na ten temat!ja tylko napisałem ze przydał mu sie kubeł zimnej wody i nie chce tej wypowiedzi rozszerzac.a po za tym to mam co innego do roboty niz pisanie tematów jaki to pudzian jest zły.juz więcej nic nie napisze w tym poscie zeby nikt nie miał pretensji!pozdroofka!i zeby nie było ze nie lubie go od czasu jak przegrał mś albo został zdyskwalifikowany!jak przejrzysz tematy to zauważysz ze nie od dzisiaj czuje do niego niechęc!

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2004-12-02 15:13:27

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak na marginesie co sie stalo z wejsciem na forum na stronie pudziana , jakies hasla wyskakuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Ponieważ na stronę mariusza hackerzey sie włamali ,ale z tego co słyszałem mają tą szybko naprawić http://www.pudzian.pl/aktualnosci.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Araby chcą kasy to niech kopia dziury zeby rope znaleść a nie sportowca patrzą do portwela

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Full nie ma sensu sie dasac. Wzniecasz zamet poniewaz ktos kiedys nie zrobil czego tak jak ty chciales i z gory juz go spisales na straty. Choc dziwi mnie fakt, ze nie chcesz tego w zaden sposob udokumentowac (tu ujawnic na forum). Ty nie szukasz rozwiazania. Ty poprzestales na tym co jest. Zreszta ciekaw jestem czy zawsze i w kazdej sytuacji masz dobry humor, jestes zyczliwy dla wszystkich, czy zawsze masz dobre dni itd. Niewazne bo w calej tej sytuacji stracilismy watek tego postu. Wiec jak to jest z Mariuszem. No coz, jesli zmienil sie zarzad federacji, tudziez wlasciciel, to ma on prawo wytyczac nowe kierunki bez wzgledu na to czy jest arabem, czy tez kosmita. Kazdy z nas jesli inwestuje w cos pieniadze sam okresla sposob i forme dzialania tej inwestycji. I o to do panow z gory (tut. prezesow) pretensji miec nie mozna. Natomiast uzasadnione nalezy miec pretensje do rzeczonych panow o to, ze probuja wprowadzic zasade dzialania prawa wstecz. A to juz jest niedopuszczalne. Bo Mariusz wszystkie swoje tytuly, nagrody i pieniadze zdobyl w rywalizacji i na zasadach przyjetych przed panami arabami i wprowadzonymi zmianami przepisow oraz kontrolami antydopingowymi. Zadna procedura antydopingowa nie jest w stanie ujawnic, czy Mariusz bral sterydy w 1999, 2000 czy kazdym innym wstecz. Wiec moim zdaniem kazdy sad na swiecie wyrokowal by na korzysc Mariusza a nie panow prezesow. I tu nie dziwi mnie ogolna wesolosc Mariusza. Jest pewny swego. Ja tez jestem pewien jego wygranej w tym sporze. Mam nadzieje, ze moj post rozswietli troche mrok tej sprawy. A swoje wywody oparlem na czystej dedukcji i pomniejszej znajomosci prawa.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2004-12-08 15:56:58

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2004-12-09 14:36:53

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trójboiści w TVP

Następny temat

Siła a Technika

WHEY premium