SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 68kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
Witajcie. Ostatnio miałem problem z dietą, tzn nie skupiałem na niej takiej uwagi jak powinienem, starałem się zdrowo odżywiać i przyjmować dużo białka, ale jednak dieta kulała.

Teraz ułożyłem sobie nowy plan żarcia i chciałbym sprawdzić, czy nie popełniam jakiś błędów i czy jest to dobry system.

Pracuję razem z dojazdami od 7 - 16 także proszę wziąć pod uwagę, że nie mogę jeść tam jakiś pełnoprawnych obiadów.

Ważę 68 kg przy wzroście 174

Wklejam zrzuty posiłków z dwóch ostatnich dni, ogólnie każdy dzień wygląda podobnie. pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76048 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754931
Obojetnie. Byle zjesc zrodlo bialka, wegli i tluszczu a zrodla nie byly przetworzone. Ja masz ochote zjedz jajecznice z pieczywem, omleta, platki owsaine i twarogiem, itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
Hmm.. Poczytaj podwieszone posty na początek. Po drugie zacznij od zmiany śniadań. I wywal tego bielucha i fasolę. Pisałeś, że jesz dużo kurczaka gdzieś, ja tu widzę jedno udko. Upiecz sobie fileta z kurczaka i masz białko do kanapek z razowego pieczywa. Na śniadanie walnij sobie porządną jajecznicę z warzywami na przykład..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
no dobra, tylko że ja wstaję na styk przed wyjściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
Albo rybka albo pipka..
Fileta pieczesz wieczorem na następny dzień.
Jak nie mam rano czasu to wrzucam do blendera płatki owsiane, banana, porcję białka w prochu, wypijam i zapominam. Ale to rzadko - staram się jeść naturalne produkty i nie ładować się chemią..


Zmieniony przez - zalamka w dniu 2012-04-05 11:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
no dobra, ale to tylko pierwsza część śniadania .. a ja jestem ostatnio ciągle głodny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 908
No przecież masz napisane. Średni filet to 400g - masz już 80g białka z głowy. Zjadasz go z pieczywem pełnoziarnistym i zagryzasz warzywem typu pomidor, ogórek i o. włoskimi. To wersja minimum wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
może więcej podpowiedzi albo ocen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76048 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754931
Mozesz nawet wiecej niz te 400g upiec. Spokojnie 1,5kg i masz na pare dni. Nie musi byc to akurat piers z kurczaka. Moze byc szynka, schab, wolowina.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76048 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754931
Wywal kabanosy. Posilek 3 do zmiany - brakuje bialka. Do kazdego posilku dodaj warzywa. Slonecznik zamien na orzechy, pestki z dyni. Wrzuc rozpiske po zmianach. Bialko zmniejsz do 150g.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1155
czyli ogólnie nie jest tak źle? :) Spróbuje zrobić co się da patrząc, żeby to kosztowało jak najmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76048 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754931
Tragedii nie ma, ale dobrze tez nie jest. Zmien jeszcze 1 posilek drugiej rozpiski. Daj tam jakies konkretne zrodlo weglowodano, bialka i tluszczow a nie odzywke.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby

Następny temat

Enzymy trawienne - warto ?

WHEY premium