SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - porada.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Witam,
Mam pewnie problem, pewnie jak nie jeden facet. ;)
Otóż mam kompleksy związane ze swoją wagą, mam ok, 185cm a ważę jakieś 60kg.. Chciałbym nabrać trochę na masie i zacząć ćwiczyć, lecz aktualnie jestem w klasie maturalnej i nie mam zbytnio czasu na siłownie, póki co kupiłem sobie ławeczkę i sztangi do domu, ale nie w tym problem..
Chodzi mi o dietę, mam duży problem by przytyć jak to można nazwać "szybki metabolizm" i dodatkowo mało jem. Chciałbym się poradzić czy warto udać się do dietetyka, który rozpiszę mi odpowiednią dietę, która pomoże mi nabrać na masie (uwzględniając to, że codziennie chodzę do szkoły). Myślicie, że warto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Myślę, że nie ma takiej potrzeby.
Nie musisz przechodzić na dietę z dnia na dzień.
Zacznij małymi krokami zmieniać swój sposób odżywiania.
Najpierw przestań słodzić herbatę, za jakiś czas przestań jeść słodycze.
Do tego zacznij ćwiczyć i obserwuj efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
dieta to nie znaczy nie słodzic czy nie jesc słodyczy, znaczy odzywiac sie racjonalnie i dostarczac organizmowi potrzebnych makro i miro skladnikow masz na forum z 1000000 artykułów na ten temat chyba w dziale odzywianie masz podwieszone tematy jestes typowym ekto dobierz diete i cwiczenia do tego wklej na forum i na pewno ktos ci pomioze, lepiej zebys sobie sam ułozył z głowa bedziesz wtedy wiedział co i jak i dlaczego w innym razie bedziesz uzalezniony od kogos i bedziesz potrzebował pasterza jak zbłakana owieczka
kolega wyzej chyba nie skumał o co ci chodzi

Zmieniony przez - micmil w dniu 2014-02-04 19:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Właśnie skumałem bardzo dobrze.
Szybka zmiana jadłospisu spowoduje tylko tyle, że będzie tak trudny do wdrożenie, iż zostanie zarzucony po kilku dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
to juz kwestia indywidualna jak bedzie chiał cos zmienic to sie zaprze i zmieni jak bedzie miał w d.... to i wdrazanie przez 2 lata w niczym nie pomoze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shake pomoc

Następny temat

złamanie kosci srodrecza prawego V palca

WHEY premium