SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest lordoza ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205


Witam, mam pewien mankament, który mnie strasznie irytuje i czuje się zagubiony. Nie będę w ogóle owijał w bawełnę, czy to jest lordoza czy po prostu jestem zalany tłuszczem ?

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
23kg w pol roku?

lekarze to teraz hoja wiedza dla nich takie przypadki to jest poprostu durzy brzuch i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lordoza to łukowate wygięcie kręgosłupa w stronę brzuszną. U człowieka fizjologiczna lordoza występuje w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.
Hmm masz podobną budowę jak ja , tzn też mam tak tyłek do tyłu wy***any, ale byłem u ortopedy i wszystko jest w normie.

My Ci tu nie powiemy idź do lekarza specjalisty z tym, bo może być różnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Daj ten temat do działu "ZDROWIE" tam Ci szybko odpowiedzą specjaliści ;). Na pierwszy rzut oka, wg. mnie to jest lordoza ale nie jestem specjalistą więc nie wiem. Na pocieszenie powiem, że mam coś podobnego ale nie aż tak jak Ty. Dział "ZDROWIE" i dowiesz się wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
To niech admini mnie tam przerzucą bo drugiego przecież otwierać nie będę :)

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Otwórz drugi, a tutaj się nie wypowiadaj niech on zniknie i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
dzięki za przeniesienie, także proszę o ocenę użytkowników.

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
dodam jeszcze, że przed kilka miesięcy temu zanim zacząłem ćwiczyć i masować było ok, czy to lordoza panowie i panie czy nie ?

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29742
To może być HIPERLORDOZA odcinka lędźwiowego, bo owszem, tak wygląda, jednak nie można wysnuwać diagnoz patrząc jedynie na zdjęcie...tak więc wizyta u lekarza Cię raczej nie ominie.

Rodzi się moc! Czuję jak rodzi się wola istnienia pod pojęciem człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Wg. mnie możesz mieć pogłębioną lordozę, zobacz czy przypadkiem nie masz wystających łopatek i szyję przechyloną do przodu. W klacie na pewno masz więcej niż w pasie ale jak widać brzuch bardziej odstaje, idź najlepiej do ortopedy.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
Tylko że wiecie, no pytałem się ziomka on mówi że to normalnie każdy tak ma, w sumie to trochę tłuszczu jest na brzuchu i pośladkach, czemu przedtem było normalnie a teraz tak ? co mi da lekarz ? może mnie oszukać myślicie że im tam się chce diagnozować, poza tym do dupy, bede całe życia skazany na to g**** :/

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
nie wiem jak edytować, więc muszę napisać post pod postem.
Zacząłem czytać o tej hiperlordozie, tutaj macie typa od nas z forum:https://www.sfd.pl/prosze_o_pomoc._Hiperlordoza-t334013.html
lekarz mu powiedział że nie ma żadnej hiperlordozy itp.
jak teraz mam to leczyć ?

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwichnięcie rzepki - co dalej z moim kolanem?

Następny temat

Narośl na kości powtarzająca się

WHEY premium