SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Michalczeski powinien zakończyć karierę?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5492

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377


Po walce z Tiozzo Darek nie podjął jeszcze decyzji co do kontynuowania kariery bokserskiej. Czy uważacie że to juz koniec Michalczewskiego?
Ja myśle że tak, chociaż słysze głosy ze to była tylko zła taktyka walki z Tiozzo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
to jego decyzja ale mysle ze moglby jeszcze sprobowac.ma juz swoje lata ale w tej walce z tiozzo to wg mnie zawalil ze strony taktycznej.tiger jest the best

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377


Ja nie chciałbym oglądac wiecej takich obrazków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
Teoretycznie tak, ale dobrze by było żeby jeszcze komuś wpie******. :)
Zawsze lepiej odejść ze świadomością, że się może ale już nie ma potrzeby niż jest potrzeba a nie ma możliwości..

-= El.VIPERo =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377


Niby tak. Ale walczyć z byle kim tylko po to by zakończyć kariere zwycięstwem, po co? To by była plama na honorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377


Co wy o tym sądzicie? Piszcie i głosujcie w ankiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
To tez nie z byle kim.. Tylko ze.. jakos inaczej musi sie do tego zabrac, nie od strony kondycyjnej bo przygotowany był raczej dobrze.. Ale od strony taktycznej, musi byc taki jak kiedyś.. Nie wiem dlaczego teraz się tak zachował..

-= El.VIPERo =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377


Nowe zdjęcia z ostatniej walki Michalczewskiego są na stronie
http://www.sport1.de
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
UWAGA - walka właśnie sie pakuje na mój serwer, niebawem będzie do zassania przez tych którzy nie widzieli.. a raczej tych którzy chcą to jeszcze raz zobaczyć na spokojnie..


ftp://baza.sytes.net

Użytkownik: host

-= El.VIPERo =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377


Wg. mnie to nie taktyka tylko wiek dał o sobie znać
Patrzę na wyniki ankiety i jestem bardzo zdziwiony 67% że powinien walczyć !!!


PS. To już ostatnie i najstraszniejsze zdjecie. Może ono was przekona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialbym jeszcze raz w zyciu zobaczyc tigera na ringu- niech "skusi" sie i niech zawalczy w ostatniej w swojej karierze walce- ale chcialbym zeby to byla walka ktora pokaze ze michalczewski jest wart tytulu- nie wiem czy jest to realne i mozliwe walczyc z royem j. jr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
To chyba dowcip, po tym co było w walce z Tiozzo, nikt nie da Darkowi wali z Jones'em jr. Poza tym mogła by się dla Darka tragicznie skończyć, jeśli będzie w takiej formie jak ostatnio, a wg. mnie byłby w jeszcze gorszej, bo znów rok lub pół by upłynął, a Darek ma już swoje lata.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E.S.D.S. - proszę o jakiekolwiek informacje!

Następny temat

Check this out==>tkd =>filmik

WHEY premium