SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Gainer moze być na sniadanie????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo jem go dopiewro jak przyjde ze szkoły czyli tak kolo 15 godz. przed treningiem pierwszy gainer dopiero to czy mógłbym jeszce na śnaidanie tak ze 35 gram wpitalać i czy to bedzie git i nawet mi pomoże troszki na dietke????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Wszystko zalezy od Twojego dobowego zapotrzebowania kalorycznego i celu diety. Jeżeli chcesz zrobić masę a z normalnych posiłków spożywasz mniej kalorii niż Ci potrzeba, możesz dołożyć gainer do posiłków w diecie. Chociaż czy nie lepiej po prostu zwiększyć ilości produktów w posiłkach? No ale decyzja należy do Ciebie - chcesz wydawać kasę na gainer to ja Ci tego nie zabronię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co po treningu od razu???

Następny temat

Nie wiem jak to obliczyć - pomocy

WHEY premium