SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl masowy, mass xxl + kreatyna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728
WItam wszystkich, mój staż około roku, mam diete, narazie jem 4 tydzien gainera vitalmax gainer 2. Ogolnie z tym gainerem i dopracowaną dietą skoczyłem 3kg w góre, to moze nie duzo ale naleze do hardgainerow wiec z masa mam troche ciezko. Gainer niedlugo mi sie skonczy, i teraz mam chęć kupić sobie mass xxl i do niego odrazu dokupic kreatyne mono. Czy polecacie cos jeszcze do tego? Słyszałem, że dobre efekty sa w tedy, gdy zrobi sie jeden cykl na mass xxl + nitrobolon II a drugi po nim na mass xxl i kreatynie. Natomiast miedzy tymi dwoma cyklami HMB które bedzie dzialalo jako anttykatabolik dzieki ktoremu spadki po nitro2 beda mniejsze. Czy moze ta druga koncepcja była by lepsza ? Dodam jeszcze, że zależy mi jak najbardziej na suchej masie tzn nie chce, zeby miesnie byly az tak baaardzo duze, nie musza takie byc, wazne aby byly widoczne i wyrzezbione :)Ale z drugiej strony czy odrazu start na nitro2 bedzie bezpieczny ? Za podpowiedzi z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728
No tak czytam to wszystko i doszedlem do wniosku ze odpuszczam sobie dextroze. bynajmniej na poczatku. Wiec myśle że od poczatku listopada wskocze na ten cykl mass xxl z mono. A co do mono to polecacie ta kreatynke vitalmaxa 250mesh ? Brałbym ja po 2 razy dzienie po 5g, czyli 500g starczylo by mi na 50 dni i tyle by ten cykl trwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403
Mass XXL jest ok. do tego mono a w jednej porcji z mono dodaj dextroze. Jesli chodzi o nitrobolon to na moim przykładzie(brałem 2 razy)działał zaje...ście w połączeniu z innymi stakami np.x-pandem lub stormem, sam dla mnie to kicha.

wszystko co doskonałe dojrzewa powoli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728
Ok. No to jesli terazk skoncze gainera 2 vitala to kupuje mass xxl do tego mono i dextro z treca,skoncze ten cykl który bedzie trwal 6tygodni robie 4 tygodnie przerwy od supli tyle ze w tedy bede bral samego mass xxle i po tych 4tygodniach drugi cykl na mass xxl nitro2 i x-pandem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403
może tak być.mass XXl możesz brac miedzy cyklami bo nie ma kreatyny w sobie, w przeciwieństwie do Magnuma 8000 który ma monochydtatu troche. jeśli ci dobrze pójdzie na mono tzn jeśli bedziesz miał dobre wyniki to nastepny cykl tez wal na mono. jesli nie to spróbuj X-Panda.a nitro spróbuj dodać w drugim lub trzecim tygodniu na x-pandzie i daj go przed treningiem.jakie dawki? to zalezy od organizmu, ja testowałem w ten sposób ze brałem troche wiecej niz zalecano ; jak była pompa to i czułem sie dobrze to zostawiałem jak czółem sie żle to zmniejszałem dawke(tak miałem raz jak brałeem storma) na x-pandzie brałem półtorej miarki przed treningiem(dopiero taka działka dawała dobre efekty)musisz troszke poeksperymentować....

wszystko co doskonałe dojrzewa powoli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728
No to ok, więc kupuje mass xxl mono i dextrose z Treca wszystko. Po cyklu napisze wyniki. Pozdro i dzięki. "Niech masa będzie z Tobą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728
Jeszcze jedna sprawa, tak wszystko pdliczyłem i zgodnie z regułami musiało by to wszystko wyglądać tak, na cykl 50 dniowy potrzebowałbym 500g creatyny vital maxa 250mesh ok 50zł do tego 3kg dextozy vitalmaxa czyli kolo 65zl i trec mass xxl 10kg czyli kolo 300zl wszystko razem ok 415zł. Czy taka inwestycja to nie bedzy wywalenie 400zl w bloto ? A co do dextrozy no to pisze ze do kazdej porcji kreatyny ok 30g dextrozy wiec skoro dziennie 2 porcje kreatynt to 60g dextrozy 14 porcji kreatyny w tygodniu to 840g dextrozy a w skali 50 dniowego cyklu potrzeba bedzie az ok 3kg dextrozy. Czy to nie zaduzo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
daruj sobie ta dextroze, chcesz węgli to zjedz banana:D a jak jesteś uparty to kup sobie glukozę spożywczą

pozdro
skorup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403
nie potrzeba ci az tyle, masz jeszcze MASS XXL tam tez są cukry proste.glukoze na dobrą sprawe mozesz sobie darować..lub brać mniejsze porcje...(dextroza to glukoza inaczej i najtańsza jest właśnie w formie suplementu o ile dobrze sie orientuje, nie wiem o czym pisze kolega wyzej???)

wszystko co doskonałe dojrzewa powoli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
kolega wyżej jeśli to o mnie chodzi pisze o tym że glukoza spożywcza kosztuje ok 10zł za 1kg, dla porównania dextroza Vitalmaxa jest 2 razy droższa

pozdro
skorup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kup kreatyne w postaci monohydratu. mass xxl jesli masz braki w diecie. zadnego HMB nie kupuj. dextro też nie - to zwykly monocukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403
Skorupa gdzie taką glukoze sie kupuje ,-to dla mnie cos nowego...kilo za dyche to sam bym kupił...

wszystko co doskonałe dojrzewa powoli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie witaminy?

Następny temat

Cp+HorsePower Jak Dawkowac??

WHEY premium