SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kreatynowy a infekcja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Witam wszystkich w Nowym Roku. Po sylwestrzy złapałem jakąś infekcję (obejdzie się bez antybioli i lekarza, konowała zresztą, mam nadzieję) a jestem od tygodnia dni na cyklu kreatynowym. Którą z poniższych opcji postępowania w tej sytuacji sugerujecie:
1. Olac przeziębienie, wiczyc dalej i brac kretę tj. kontynuowac cykl w nadziei że infekcja się nie nasili
2. Zawiesic treningi na kilka dni ale brac kreatynę np 1 raz na dzień tj. podtrzymywac minimalny poziom krety w organizmie
3. Zawiesic treningi, nie brac dalej krety, przy lepszym samopoczuciu rozpocząc od nowa (wznowic) cykl
A może jakieś inne rozwiązanie. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Po pierwsze proponuję przerzucić ten post do Suplementacji.
A co do tego co zrobić zcyklem - w zależności od infekcji - jeśli to zwykłe przeziębienie ( bez gorączki, dreszczy itd. ) to ćwicz dalej na kretce, jeśli to coś mocniejszego to przerwij treningi a kretkę bierz tak jak w dni nietreningowe, a za parę dni wrócisz do treningów ( skoro piszesz, że obejdzie się bez lekarza i antybiotyków). To zdrowia życzę w nowym roku!

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
I chyba tak zrobię tj. dam sobie spokój z treningami na 2-4 dni a kretkę będę przyjmował przez ten czas jak w dni nietreningowe czyli raz dziennie. Gdy poczuję się lepiej wznowię cykl. Dzięki za słuszną radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 54 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 725
Jeżeli infekcja jest faktycznie błaha, to tak wlaśnie bym proponował zrobić. Słoń - konował

"Ludzie potykają się nie o góry, ale o kretowiska"
Chwała temu, kto mnie zabije. Śmierć temu, kto mnie obrazi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenie wyskoku w wieku 26 lat

Następny temat

Planik

WHEY premium