SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do konstruktywnej oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Changi gdzie widzisz te głupie wypowiedzi? Koledzy wyżej udzielają cennej wskazówki autorowi topica. Nie widzę w tym nic złego. Pozatym nie popisałeś się wiedzą, układając swoje cykle, gdyż testosteron w połączeniu z nandrolonem działaja synergistycznie, dlatego przy anabolicznej dece testosteron (nawet w małych dawkach) jest bardzo wskazany, ze względu na swoje androgenne właściwości, przez co dawki obu środków nie muszą być duże.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
E0r ma racje co ty tu za ******ly wypisujesz wrr....

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 411
Powiedzmy, że były to "konstruktywne" uwagi. Ale wg mnie i tak lepszym rozwiązaniem i bezpieczniejszym jest stosowanie i tak niezbednego odbloka po cyklu (chociaż nie jest powiedziane ze DECA DICK musi wystąpić - nie ukrywajmy, że nie u wszystkich się pojawia ten efekt), niż dowalenie teścia- powszechnie wiadomo że jedna z największych wad tego środka to ogromna retencja wody (ja wole czystą masę mięśniową niż napompowanie wodą), szybko także może pojawić się ginekomastia i wiele innych skutków ubocznych. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
ryzyk fizyk i tak zostaje przy tesciu na dece wole zlapac gino i je zaleczyc niz ma mi pozniej faja nie stawac albo jak stanie 5 min i mokry

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 411
Masz błędne podejście i przede wszystkim pojęcie o SAA i o życiu... poczytaj najpierw trochę a potem zabieraj głos w miejscu publicznym! pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
ta rzeczywiscie ogromnie aromatyzuje...prop szczególnie a pozatym wiekszosc od diety zalezy, z dobra dieta to i na omce zrobisz ładne mięsko

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
ok chłopaki nie ma sensu sie kłócić skoro uwazasz ze to błedne i tyle wiesz na temat dopingu po co wiec zadajesz jakiekolwiek pytania??na tym forum sa ludzie którzy tym zyja nacodzien interesuja sie tym i pogłębiaja swoja wiedze na własnych doświadczeniach... napewno dla Ciebie nie chcą źle!!!!
...
Napisał(a)
Usunięty przez x-ray za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Changi: powszechnie wiadomo że jedna z największych wad tego środka to ogromna retencja wody
Proszę czytaj ze zrozumieniem. Przecież napisałem wyżej, że nandrolon i testosteron działają synergistycznie i nie trzeba wielkich dawek testosteronu, aby wzmocnić działanie nandrolonu. Wystarczy już 50mg prop e2d razem z npp, lub 100-200mg enana e5d razem z deką. A przy takich dawkach nie ma "ogromnej retencji wody" Choćbyś nie wiem jak się starał i argumentował, nie przekrzyczysz całej rzeszy zwolenników połączenia teścia i deki, ale szanuję Twoje zdanie. Spróbuj kombinacji deka+teść, porównaj do samej deki i później się wypowiedz

Changi: nie ukrywajmy, że nie u wszystkich się pojawia ten efekt
Nie ukrywam, że u mnie nie występuje decadick

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
czy to o czyms swiadczy ile ktos ma postow?
koksownia gowno wiesz o koksach i sie nie wymadrzaj jak i caly ten dzial.
oczywiscie sa pewnie tu osoby, ktore znaja sie na temacie, ale one akurat siedza tutaj cicho.
przykladowo ja robilem 3 cykle na nadrolonach bez tescia i nie zlapal mnie deca-dick. raz moze lekko mnie zblokowalo, ale tydzien dwa i norma. i co ty na to?

jeden powiedzial cykl deci bez tescia to glupota, i teraz reszta pacanow to powtarza. kazdy reaguje inaczej na dany srodek i nie mozna traktowac wszystkiego ogolnikowo. chce cykl deci bez tescia? to niech go zrobi, zobaczy jak jego organizm na to reaguje. na tym to polega, zeby dobrac najkorzystniejsze dla siebie srodki.
zeby nie bylo, ja sie na tym nie znam w takim stopniu zeby cokolwiek komus doradzac, ale zalosne jest to jak typowy laik, ktorego cykle opieraja sie na tesciu+meta sie wymadrza...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 Cykl

Następny temat

cykl dla kolegi

WHEY premium