Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 1265 razy
  • Autor

Co zrobić żeby zrzucić pare kilogramów??

• Tamburyn
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 7 lat
    • LPA: 344

Wysłano 24 lipca 2007 01:51

zgłoś naruszenie

Mam 14 lat
    170 cm,70 kg,
    chciałbym zrzucić parę kilogramów,diety takiej szczegulnej nie mam,lecz próbuje nie jeść słodyczy i innych produktów które powodują przyrost tłuszczu,zrezygnowałem z masła ograniczam jedzenie pieczywa,jem dużo owoców i pije bardzo dużo wody.Dziś zjadłem na śniadanie połowe paprykarzu szczecińskiego,po 3 godzinach zjadłem z 3 szklanki agrestu potem kubek barszczu,2 małe gołąbki i o 19 zjadłem zupe szczawiową(pół talerza)+ 2 kanapki z szynką(bez masła)-czy to dużo jak na mnie?? aktywność moja myślę że jest bardzo duża biegam na podwórku prawie cały dzień praktycznie przychodze tylko na posiłki i dalej coś tam robie na podwórku,przychodze najczęściej o 18 i padam ze zmęczenia a ok 23 robie 6 weidera(2 dzień),uginam ręce że sztangą 15 kilową 10/10/8 oraz robie pompki z nogami na ławeczce skośnej to chyba tak jak na taborecie 10/8/8,a pozatym zamówiłem matę którą podłancza się do komputera i na monitorze wyskakują strzałki a ja muszę skakać na tej macie jak dzikus(są różne poziomy trudności ale jak się ktoś przyzwyczai na tym tańczyć to wtedy tzreba tymi nogami machać strasznie szybko i po 1 godzinie skakania na tym czuje taki sam ból jak bym grał 3 godziny w piłkę nożną,czy coś proponujecie wyrzucić z tego co napisałem a co powinienem dodać a ewentualnie zmienić??wstaje o 12 w południe chodze spać o 2-3 w nocy
  • Wysłano 24 lipca 2007 10:34

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • Tamburyn

Wysłano 24 lipca 2007 10:34

zgłoś naruszenie
    Proszę pomóc mi:)
  • góra-forte
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 42644
    • Status:Ekspert

Wysłano 24 lipca 2007 10:40

zgłoś naruszenie
    Poczytaj posty pdowieszone, ulzo diete, daj ja tu do sprawdzenia

My ocenimy i poprawimy bledy
    GÓRA---->I am What I am
  • Tamburyn

Wysłano 24 lipca 2007 13:46

zgłoś naruszenie
    o to chodzi że ja nie chcem mieć takiej diety poprastu chcem się normalnie zdrowo odrzywiać czy ktoś poradzi coś jeszcze co mogę robić żeby schudnąć?
  • góra-forte
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 42644
    • Status:Ekspert

Wysłano 24 lipca 2007 14:31

zgłoś naruszenie
    Ah...

Sorki nie zworcilem uwagi na twoj wiekMOJ BLAD!

W takim wieku wystarzcy ze dodasz spora aktywnosc! w ciagu dnia sporo sporo ruchu! dodatkowe zajecia sportowe, granie w pilke na podworku, itp.

DO tego zdrowe odywianie i koniecznie wyeliminowanie priduktow takich jak: cukier,slodycze,slodzone napoje, produkty o wysokim IG, przetworzone produklty i wszyskto ci nie wskazane...

Dodanie do diety sporo warzyw, witaminy, i powinno byc ok a na diety przyjdzie jeszce czas

Pozdrawiam.
    GÓRA---->I am What I am