SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie stalo z tak doskonalym fighterem- Igorem Vovchanchynem??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
obejrzalem wlasnie jego walke z overeemem i normalnie mnie zatkalo. jak taki genialny zawodnik jak on mogl sie nadziac na taka oczywista technike. gdyby walczyl z jakims doswiadczonym chwytaczem to bym zrozumial... normalnie krew mnie zalewa... stary, za***isty igorze- WRACAJ!!!!!

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Gilotyna musiała być założona kozak bo szybciutko odklepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
No cóż, tak bywa. Każdemu prytrafiaja sie porażki. Alistair wyspecjalizował się w gilotynie, a że jest wysoki to mu łatwo. Igor zaś popełnił błąd i tak się ta walka skończyła. Ja osobiście wciąż uważam, że Igor vs Silva byłoby super walką, a Igor byłby bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla Wanda. Chciałbym to kiedyś obejrzeć, oj chciałbym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
JA też.Po walce Mirka z Fedorem to 2 którą bym chciał widziec.Oby polsat zaczął trasmitować gale.Pride na żywca z wejsciami i wogule-bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
no ja w sumie tez uwazam ze walka silvy z igorem bylaby rownie ciekawa jak i trudna dla nich obbu. osoiscie kibicowalbym igorowi bo silva jest zbyt pewny siebie i powinien wreszcie porzadnie dostac po d.u.p.i.e.

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
w jego wypadku akurat pewność siebie idzie w parze z umiejętnościami

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
jesli chodzi o transmisje gal pride,to na innym forum wyczytalem ze beda transmitowane tylko te na ktorych bedzie walczyl Pawel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Czasy Igora minęły. Idzie młoda fala! A Sam Alistair już niejednokrotnie swoją klasę potwierdzał. Teraz to on jest czarnym koniem turnieju. Kto nie stawia na Wanda, Shoguna, Arone? A na Alistaira?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Albo Wand albo on, nikt inny IMO.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
ja mimo wszystko uwazam ze czas igora jeszcze nie minal. zbil wage i powinien wkrotce znowu wzbic sie na szczyty w swojej kategorii.

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Ja rowniez mysle ze Igor jeszcze sie nie skonczyl,po prostu dal sie zaskoczyc , Alistar wcale nie jest takim zlym chwytaczem, wszystkie (albo prawie wszystkie)wygrane walki w eliminacjach abu dhabi wygral przez gilotyne czyli ten przynajmniej ten element opanowal swietnie, obecnie prezentuje wysoka forme i udowodnil juz ze jest w 1lidze wiec przegrana z nim nie musi byc wielka sensacja.Wracajac do Igora to jestem pewien ze rozwali jeszcze wiele lbow a walka Silva vs Igor bedzie prawdziwa wojna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula ponownie walczy w grudniu ?

Następny temat

Artkuł po walce Pawła z ŻW

WHEY premium