SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest nie tak??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc tak... Dużo teraz się wszędzie mówi o dietach 1000-1200kcal że niby są takie skuteczne i w ogóle. Stosuję ją od jakiegoś miesiąca może nawet więcej i schudłam tylko 2kg. Dodam że dużo i intensywnie ćwiczę. 6 razy w tygodniu po ok 1,5godz. Doradźcie co mam robić... Zależy mi żeby jeszcze trochę schudnąć Czekam na odpowiedzi ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
diety 1000kcal wcale nie są skuteczne.
dieta taka działa około 2 tygodnie - po takim czasie następuje spadek produkcji hormonów tarczycy, co skutecznie uniemożliwia dalsze chudnięcie.
Tak więc jedyna skuteczna metoda to ustalenie sobie odpowiedniej diety, która nie doprowadzi do spowolnienia funkcji tarczycy a co za tym idzie stały postęp w chudnięciu.

Przeczytaj sobie ten art - pomoże Ci w ustaleniu sobie Twojego zapotrzebowania kalorycznego, oraz odpowiedniej dla Ciebie diety:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657&x

Proponuje Tobie również lekturę tego postu:
https://www.sfd.pl/temat130220/
Znajdziesz tam sporo informacji o skutecznym odchudzaniu.

W razie niejasności - pytaj!

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Bialko

Następny temat

JAK urosnac

WHEY premium