SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do no shotguna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył)
2) wiek 21
3) waga/wzrost 95/189
4) staż treningowy 4 lata w okresie przygotowujacym do sezonu
5) cel cyklu Glownie Sila
6) stosowane już wcześniej suplementy Nitroprogen,Amino6800,2xNitrobolon,4xMono,dextrosa,NanoVapor,2xPremium Whey Protein-weider,HMB liquid z treca,2xHMB z hiteca,HMBrevolution,HMB mega caps olimp,TCM,Master Meal, Whey Protein Isolate 90 plus ,animal pak,Trec - Amino Muscle 16.500,CLA & Green Tea,Mutant Mass To wszystko co pamietam ale bylo tego wiecej
7) stosowane wcześniej spalacze:Thermo speed extreme,4xAnimal Cuts
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -bRAK
9) ilość dni wolnych od kreatyny 120 dni
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) B-209, W-380, T-152 Obliczone2964.
PPM-2178.7
kcal/dobę
11)przewidziane finanse na cykl-200 zł
12) uwagi i sugestie -

Wiec tak Trenuje Boks caly czas silka byla w okresie przygotowujacym do walk, W domu lezy juz NO shotgun, mono i witaminy.
Mam zamiar do tego dokupic: Protein 80 2,5kg oraz Carbo z olimpu 1,5kg i albo aakg albo arginie
Powiedzcie co o tym sadzicie

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
A co sądzić - zestaw dobry

sam akurat biore no-shotgun i powiem, że jest bardzo dobrze, tylko ja mam chyba starszą wersje, nie wiem jak ta najnowsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
No dzieki wiesz, siedze czytam wybieram ale chcialem sie upewnic ze potrafie dobrze wybrac :P
A brac to tak:
shotgun tylko i wylacznie przed treningiem
mono po treningu i w dzien nie treningowy z samego rana
Carbo Tylko i wylacznie w malej dawce aby uzupelniac podczas treningu i po treningu glikogen w miesniach.
Bialko do 30 minut po treningu.
AAKG bezposrednio po treningu 4 tabletki w dzien T
i w dzien nietreningowy przed 30 minut przed obiadem na pusty zoladek tez 4 tabletki

Tak to zostawic czy cos zmienic ??

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Protein 80 to mam nadzieje system protein 80 z olimpa, a nie jakiś kolejny hit firmy XYZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
ja biore tego nowego shotguna i jestem zadowolony super pompa.. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
a dzień nietreningowy nie musisz brać aakg. moim zdaniem nie ma sensu, resztę możesz brać jak napisałeś

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Ja tez bym nie brał aakg w nietreningowy, nie ma sesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Ja rowniez z shotguna bylem zadowolony, takze nie zawiedziesz sie. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
protein80 z hi teca a aakg w dzien nt jako wykorzystanie argininy wcelu wzmocnienia watroby

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Dobra lekka zmiana nie ma aakg tylko jest arginina z hiteca.
Więc cały zestawik prezentuje sie tak:
Mono kreatyna, Witaminki z olimpu, Flexit, Protein 80 z hiteca, Arginina z hiteca, No shoutgun, 3kg carbo z olimpu.
To juz jest a teraz zastanawiam sie czy do tego nie dolozyc jeszcze synthesize z tej samej forimy co shoutgun i wtedy guna brac przed trneingiem a tego synthesize po treningu co o tym myslicie ??

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer i kreatyna cykl

Następny temat

Tribulon treca

WHEY premium