SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY TO CO CHCE KUPIĆ BEDZIE DOBRYM ZAKUPEM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIĘC TAK JAK MOŻECIE MI DORADZIC CZY DOBRZE ZROBIE KUPUJĄC ODŻYWKE GIANT MEGA MASS 4000 weidera CZY JEST JAKAŚ LEPRZA I CO NAJLEPIEJ DODAĆ DO TEJ ODŻYWKI ALE PROSZE O ZDANIE KOGOŚ KTO SIE NAPRAWDE NA TYM ZNA A NIE TAK SE ******LNIE JAKĄŚ BZDURE ....CHCE DODAĆ ŻE DOPIERO SIE ZAPISUJE NA BOKS ALE TAM JEST TEŻ SIŁKA NA SIŁKE KIEDYŚ CHODZIŁEM. NAPISZCIE MI CZY DOBRZE BY BYŁO GDYBYM DODAŁ DO TEJ ODŻYWKI JAKIEŚ SUPLEMENTY .
O DIETE BEDE DBAŁ

OPRÓCZ TEGO MAM 17 LAT Z 65 WAGI I 175CM WZROSTU


CZY DOBRZE BĘDZIE JAK DODAM DO TEGO ???


OLIMP Anabolic Amino 2000
OLIMP Kreatyna Powder
OLIMP HMB
OLIMP Izo Plus--NAPÓJ
WEIDER BCAA

OCZYWŚCIE NIE MAM ZAMIARU BRAĆ TEGO WSZYSTKIEGO TYLKO WYPISAŁEM TO CO MNIE INTERESUJE JAK MOŻECIE TO DORADŹCIE MI CO Z TEGO WYRZUCIĆ A CO DODAĆ I CZY DOBRZE BEDZIE JAK DODAM GLUTAMINE I JAK JUZ TO JAKA NAJLEPIEJ

JAKIE SĄ NAJLEPRZE AMINOKWASY?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
zaduzo to to niejest to ze polecam dwa rodzaje bialka to wydaje mi sie dobre rozwiazanie poniewarz organizm powinien czerpac rozne zrodla bialka roznego rodzaju. a co do BCAA to rzeczywscie wazniejesze jet niz glutamina po treningu chociz jak ma sie mamonke to mozna dodac sa to natruralne skladniki wiec jak wezmiesz wiecej roznych to niebedzie to nizdrowe a organizm bedzie dobrze reagowal, a izoplusa i tak polecam bo jest smaczny i dobry w dzialaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze to sport bardzo wyczerpujacy( trenowałem pare lat) i pewnie bedziesz chciał zwiekszac wage ten gejner moze być
Ale pewnie bedzie ci zalezało na jakości umiesniena wiec gejnera polecam godz. przed boxem a do tego kup białko i jedz je miedzy posiłkami i wieczorem
Po treningach bcaa i to w twoim wieku starczy
Bcaa hi tec jest ok, ale cenowo najlepiej wypada nutrend 150cap 50 zł


Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JESZCZE JEDNO CO ZROBIĆ ZEBY NIE NABIJAŁ MI SIE SAM TŁUSZCZ I WODA ALE ZEBY TO BYŁY MIESNIE BO TERAZ PRZECZYTAŁEM ZE PO TEJ ODŻYWCE MEGA MAS 4000 KOMUS PRZYBYLO 6KG W MIESIĄC A Z TEGO 5,8 TO TŁUSZCZ NIE WIEM CZY TO PRAWDA ALE NIECHCE TAKIEJ MASY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli łatwo sie odłuszczasz to go odstaw ale jak go bedziesz brał przed boxem to ci nie grozi, wylatasz go

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIELKIE DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI BARDZO POMOGŁA BO NIE ZABARDZO SIE W TYM ORIENTUJE CZY BULMASTIF DOKLADNIE TO TAK ?
JEŚLI ŹLE TO JAK MOŻESZ TO WEŹ MNIE POPRAW BO NIECHCE ZROBIĆ JAKIEGOŚ BŁEDU


BIAŁKO MIĘDZY POSIŁKAMI (MOŻESZ MI NAPISAĆ JAKIE KUPIĆ NAJLEPIEJ)
GIANT MEGA MASS 4000 GODZINE PRZED BOKSEM
Bcaa PO TRENINGU

TAK?

TYLKO TO NIC WIĘCEJ TE 3 ŻECZY?? ŻADNYCH AMINOKWASÓW NIC? JEŚLI TAK TO LUZ WIELKIE DZIĘKI BO NIECHCE BRAC BYLE CZEGO NIE ZNAJĄC SIE NATYM A TAK SIE POPYTAM WSZEDZIE SZUKAM JAKIS NOTATEK ITD... JAK BY BYLO COS LEPRZEGO OD TEGO CO NAPISALEM TO NAPISZ OK DZIEKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biłko- najlepsza jest białko serwatkowe, kup treca 1500g za 98zł i bierz 3 razy dziennie, wazne wieczorem, po 25-30 gram z mlekiem lub wodą
dobre tez jest białko hi teca 80% i 90%
Bcaa po treningu fakt
gejner przed

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hitec profesional to super gejner pomyśl o tym

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super Mass Professional (folia) oto ci chodzi???

mowisz ze jest leprzy od GIANT MEGA MASS 4000 weider jeśli tak to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy lepszy jabym wybrał właśnie jego

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok czyli


Hi Tec Protein
Super Mass Professional
AMINO BCAA CAPS


te 3 suplementy mi wystarcza jak tarazie tak?
nic nie dodawać ?
OK
wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
młody jesteś i to ci wystarczy- to dobry zestaw

Wojtas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aspartam

Następny temat

kreatyna firmy multipower

WHEY premium