SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak progresu w MC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2242
Siema. Mam problem progresem w MC.
Probowalem 5x5 i Rampy 5. I dochodzac do 100 kg nie daje rady progresowac dalej. Cofalem ciezar o 10 kg juz 3 razy. Jestem na reversie po okresie przejsciowym z redukcji wiec w diecie tez nie ma problemu. Co moze byc nie tak ? W innych cwiczeniach progresuje. Moze zejsc na 3 powtorzenia ? Ale moj staz to rok wiec chyba bedzie zbyt malo. Ankiete dorzuce pozniej bo pisze z doskoku. Moze sprobowac innego systemu dla MC tylko jakiego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie zakładaj dla każdego osobnego zagadnienia osobnych tematów- pisz w jednym; nie wiem już który to Twój temat w ten sposób założony- ten będę musiał usunąć, wszelkie nurtujące Cię problemy poruszaj- jak już wspomniałem- w jednym[może być ten traktujący o przysiadach].
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Maciej Kazmierski Cf athelete

Następny temat

2 tyg minimum przerwy pomocy

WHEY premium