SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biostymina?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
mam pytanko do tych co pili lub pija biostymine, generalnie chodzi mi o to czy picie daje podobne efekty ja kuce? A ujesli ktos pije to czy robi to tak jak zaleca producent- podgrzac do 50*C a potem schlodzic do 20*C r gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Biostymina jest przeznaczona do wkuwania i najlepiej w ten sposób ją przyjmować, a co do podgrzewania to robisz to tylko wtedy gdy jest osad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Właśnie, a ja jeszcze na 20 ampułkach nigdy nie widziałem osadu. A czego Wy ludzie boicie się tak zastrzyków???Uraz z dzieciństwa czy co?! strzały z Bio nie bolą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boli tylko strach!!!!!!!!!!

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
nie chce nikogo straszyć i zniechęcać do zastrzyków bo wg. mnie picie Biostyminy mija się z celem. To juz lepiej kupić Bioaron C, ale wracając do tematu to waliłem ją w uda i w tyłek no i troche szczypie, ale najgorsze jest to ze miejsce wkucia boli jeszcze ze 3 dni, mniej więcej tak jak siniak, przy dotyku i naprężaniu mięśnia
ale i tak uważam ze trzeba się kuć...a poza tym to rzeczywiście nic strasznego

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Johnnie
Ja też waliłem w udo. Owszem boli, a raczej bolało na początku. Ja jak wpuszczałem ten 1ml na 3 fazy, czyli ok. 0,33ml i przerwa 5-10s i tak jeszcze 2 razy. Ból miałem po 10min od strzału przez 10-15min, a potem na serio nic. A jak robiłem to nawet wolno, ale jednym ciągiem to bolało. A jak ty robiłeś?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Jak dobrze trafisz to nic nie boli.Najlepiej używać igieł 0.25mm x 1.25cm i wbijać do końca w zewnętrzną częśc uda na 1/3 długości wciskając tłoczek równomiernie tak żeby wszystko weszło w jakieś 15-20s.



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-09-22 21:54:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
Wodzu, robiłem podobnie jak Ty, tez miałem z tym bólem tak jak Ty, tyle że na drugi, i trzeci a nawet czwarty dzień czułem miejsce wkucia
waliłem w różne miejsca na udzie i w tyłek i zawsze tak było
acha, i miejsce wkucia robiło sie po jakimś czasie czerwone więc może mam po prostu uczulenie na aloes...
igieł używałem właśnie tych albo bardzo podobnych

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Ja waliłem 0,7*0,32 (szer*dł). U mnie nie było zaczerwienienia, ale powiem szczerze że przy pierwszych 3 strzałach, szczególnie 1., bolało mnie trochę, nawet na siłce. Ale potem seryjnie nic. aha i nieraz bolało mnie z 30min w chacie po siłowni, nawet jak nie robiłem nóg-nie wiem, wzrost ciśnienia czy co???!!! Ale 6 ostatnich pyknięć nie było żadnego bólu, prócz jak wspomniałem po 10min. Też kłułem się w obszerny boczny. Najbardziej wkurzył mnie przedostatni strzał- na 4 próby, 3-pierwsze to naczynka, aż miałem walnąć w bark.
A jak poszło Ci coś po tym, bo mi 2cm łapa, waga nie wiem, nie ważyłem się.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Nie za małe te igły, ja myślałem że te moje 3,2cm nie wejdą dość głęboko, ale i tak zawsze walę igłę do samego końca, a potem cofam o kilka mm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Biostymine można wstrzykiwać nawet podskórnie więc wystarczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
W sumie masz rację, Ty tak robiłeś?

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy i jak spiropent ???

Następny temat

witaminki z kraju faraonow!

WHEY premium