SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko serwatkowe? Pomoze?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Witam. Mam 17 lat i zarejestrowalem sie tutaj i dodaje ten temat by ktos mi pomogl/doradzil co mam robic. Chodzi o to ze nie daje mi spokoju to ze mam tak chude kosci rąk tuz za nadgarstkiem mam objetosc 16cm. I pisze po to by sie dowiedziec czy jak bym kupil to bialo serwatkowe i zazywal zgodnie z instrukcja na opakowaniu przy czym trenowal czy by cos to zmienilo? czy kosci bylyby grubsze? Znajomy mowil ze tez mial ten problem to kupil bialo trenowal zazywal i teraz wygladaja jego rece "normalnie" przecietnie tak jak maja byc a nie np tak jak ja mam. Prosze o pomoc i rowniez wiadomosci prywatne. Dziekuje pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie
Genetyki nie zmienisz.
BTW
Ankieta działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Jakos znajomy tez mial ten problem kupil to zazywal cwiczyl i jest duza roznica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
super. to tez sobie kup i jedz i rosnij.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Nie urosły mu kości, a urosły mu mięśnie. Kulturyści nie mają 40-cm kości ramiennych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym to jest tylko odżywka bialkowa.
To tak samo jakbyś mówił, że jadłeś jajka przez miesiąc i Ci nadgarstek się powiększył
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brać na początek ?

Następny temat

Spiętki pytanie

WHEY premium