SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo Słucha skura :<

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam mam bardzo suchą skórę, czy to brak jakiejś witaminy czy co ??
Właściwie mam tak ze rano wstaje to nawet nie jest tak tragicznie, ale jak umyje twarz to zaczyna sie, skóra robi sie sucha tak aż zaczyna ciągnąć no i zazwyczaj używam jakiś kremów czy coś ale to pomaga na na godzinę może więcej.
Jak nie po kremuje twarzy to skóra robi sie białą ;/ i sie łuszczy, np jak przejadę jakimś czarnym ubraniem to zostawiam normalnie białe ślady, mam tak na twarzy, rąk od dłoni do łokci i od kolan do kostki :/.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1188
Ja mam ten sam problem, zawsze jak wstaje rano albo po prysznicu skóra mi się tak naciąga, pojawia się na brzuchu i w okolicach coś w rodzaju pokrzywki. Nieprzyjemne uczucie :/
Byłem ostatnio z tym u dermatologa, który stwierdził, że to ma jakiś związek histaminą w organizmie. Przepisał mi lek antyhistaminowy drugiej generacji Xyzal i balsam do smarowania Atopin. Jak na razie jest w porządku, ale czy problem nie powróci, kiedy przestanę to stosować to nie jestem pewien. Czas pokaże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
prawdopodobnie alergia na jakieś detergenty, kosmetyki, czy nawet mydło musisz wyczuć co to powoduje i to po prostu odstawić

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
już próbowałem, sama woda tez tak powoduje :<

Zmieniony przez - Korul16 w dniu 2009-04-29 13:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
na nią też można być tzn na środki któe do niej dodają uczulonym, ja bym poszłą do alergologa z tym, chyba że to łuszczyca

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
Postaw sobie najpierw pytanie - czy zdrowo sie odżywiasz? Wszelki niedobór witamin i minerałów może powodować choroby skóry (co ja mowie, GLOWNIE niedobor witamin powoduje zdecydowaną wiekszosc chorob..). I z tego co opisujesz to problem wydaje sie byc powazny - czemu nie byles/as z tym jeszcze u lekarza? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
moze masz luszczyce albo łojotok,idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Używasz balsamów do ciała po kąpieli?
Jak myślisz, że masz niedobór witamin to zrób badania, bo tego nikt /ci tu nie powie...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
o to chodzi ze to wygląda tak ze jak nie dotkne wody to nic nie jest
ale jak dotkne wode w miejscach które napisałem to to nie wyglada jak łuszczyca, to jest tak białe ze jak przejade czarnym ciuchem to slad zostawia jak kreda normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
alergolog !

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
albo masz uczulenie na wode (:o) albo to co jest w tej wodzie - syf czyli.
takie objawy i ty z tym na forum? ... prowokacja chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
5 złoty ;]
powiem wam ze jak jestem pijany albo w ogóle o tym zapomnę to jakoś to nie ma lol
bez kitu na jakimś tle nerwowym xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WKU

Następny temat

Częstopicie:/

WHEY premium