SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WKU

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
Witam, niedługo mam badania lekarskie do woja. Czy np przy skrzywieniu kręgosłupa moge nie dostać zdolnosci? :D mam pogłębioną kifoze. Jakie są kryteria takiego poboru?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Lekarz Ci określi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
tak z innej beczki, sam sie zgłosiłeś? czy jeszcze cie wzieli? (który rocznik)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
Powiem ci tak , nawet jak dostaniesz kategorie A to przecież już są inne zasady ;] do woja nie pójdziesz jeśli nie chcesz.A co do skrzywienia to mi dali nawet A , choć mam jedną nogę krótszą o 2 cm , skoliozę , ale to co usłyszałem " dobrze zbudowany , nada się" i tyle ! :) Teraz raczej zasady oceniania się nie zmieniają , nawet gdy wojsko już jest w sumie ochotnicze :)

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
tommac20 , do oceniania kategorii biorą cały czas :) ale już nie ma tego ze po szkole cie zgarną i takie tam , tak tłumacząc prosto :)

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1480
:) tak jak poprzednicy :) teraz czasy się zmieniły, jeśli to jest typowa stawka, to dostaniesz A bez problemu, za moich czasów naprawde trzeba było się pomęczyć, żeby dostać coś innego. Z kolegami nawet zastanawialiśmy się czy jak by przyszedł ktos bez ręki albo nogi to tez by czasem nie dostał A. Jak byłem na stawce przyszedł koleś pół-ślepy, ledwo co widział te literki, okulary miał masakryczne (szkła jak denka od półlitrówek - nie przesadam, naprawde wielkie miał okular) i A bez problemu.

Jeśli zaś chodzi o ochotników do służby zawodowej, mogą być problemy, z tego co wiem, wynajdują byle gó.wna, więc selekcja jest ostra. Kumpel dostał orzeczenie o niezdolności z powodu wady wzroku (okulary +0,5) i blizny długości 1,5cm na brodzie (blizna z dzieciństwa). Odwoływał się :) dosyć dużo tam filozofował i ustosunkowali się pozytywnie.

http://karnol.deviantart.com - moja galeria :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4192
A powiedzcie mi jak to jest - bo dostałem kat. A
W przyszłości (za jakieś 2/3 lata bo teraz szkoła) chciałbym pójść do wojska.
I czy teraz muszę jechać do WKU żeby wbili mi rezerwe czy to olać i nie jechać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1480
wszyscy są z musu przeniesieni do rezerwy, wpis nie ma tu nic do rzeczy, jeśli jest tobie to potrzebne to idź (do niedawna potrzebne do kredytów itp.) jeśli nie potrzebujesz to olej :)

http://karnol.deviantart.com - moja galeria :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
otóż teraz jest tak, że rocznik 1990 ( czyli moj rocznik ) jest ostatnim rocznikiem ;/ więc jeżeli się nie bede uczył dalej to mnie wezmą : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
to moje skrzywienie to nie jest jakieś masakryczne ze chodze jak (nie wiem jak to sie pisze :D ) Quazimodo :D kumpel dostał D, czyli prawie najgorszą tylko dlatego ze w dziecinstwie miał operacje oka. a te Kategorie to są A B D E więc może dostanę E :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1480
A - zdolny do służby wojskowej, B - czasowo niezdolny, D - niezdolny w czasie pokoju, E - niezdolny w czasie wojny

jesteście ostatnim rocznikiem, ale nikt nie będzie brany na siłe, nawet jak nie będzie się uczył. Fikcja poboru została tylko dlatego, że nie zmieniono ustawy o obronności kraju :)

Na moje dostaniesz A :)

żeby dostać e to trzeba mieć jakiś poważny uszczerbek na zdrowiu :)

Zmieniony przez - karnol w dniu 2009-04-29 14:42:37

http://karnol.deviantart.com - moja galeria :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja - jak zminimalizowac spadki?

Następny temat

Bardzo Słucha skura :<

WHEY premium