SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban - gienus12

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 709 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6656
Witaj gienus12,

Zostałeś zabanowany przez flex1976 na forum SFD. Z powodu : do dnia: 2014-10-29 00:00:00.


Teraz proszę mi podać uzasadnienie dlaczego ban został wlepiony, obraziłem cię w mojej odpowiedzi? spamowałem w temacie tak ja kty to robisz? , pisząc bzdety tylko po to żeby coś napisać? nie rozumiem. Czekam na uzasadnienie.
Ps: Bany to nie są cukierki i wlepiając je bez powodu, pokazujesz swój poziom, sam prowokujesz a potem używasz swojej pozycji na forum żeby uniknąć odpowiedzi z drugiej strony.

https://www.sfd.pl/Bluzy_zapisy-t1039132-s10.html#post1

Zmieniony przez - misiowa w dniu 2014-10-20 11:24:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
gienus12
flex1976
znowu najgłośniej krzyczysz, a jak przyjdzie co do czego to nie będziesz miał kasy


nei wiem po chvj takimi tekstami do mnie walisz, jeżeli ty zawsze masz kase na miejscu to bardzo fajnie, ja w tamtym momencie nie miałem i musiałem chwile odczekać. Jak masz jakiś problem to popyskuj sobie do lusterka bo jakoś twoje wypowiedzi nie są w żaden sposób związane z tematem.

zdjecia miały być około 10 dni temu, więc mnie nie dziwi że każdy się dopytuje


Forum to nie ulica, kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 709 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6656
niech nie będzie, nikogo niczym nie obraziłem,więc nie widze podstaw do wlepiania bana. Chvj to nie przekleństwo za to ch** jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
dostałeś za spam
Twoje słownictwo to już inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 709 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6656
aha, ja dostalem za spam, a twoja odpowiedź na temat moich funduszy to nie był spam? , w takim razie wlep sobie sam bana, bo ty również spamujesz, słaby powód podałes.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamknięty temat.

Następny temat

Usunięcie tematu

WHEY premium