SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA+ spalacz Thermo stim dawkowanie!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1208
witam!
Prosiłbym o pomoc, ważę 74kg moim celem jest pozbycie się trochę tkanki tłuszczowej.

Trening siłowy mam co drugi dzień o godzinie 10;00 (nie mam warunków na późniejsze godziny)
Aeroby wykonuje w dni w których nie chodzę na siłownię na czczo od razu po przebudzeniu.

Moje pytanie brzmi, kupiłem BCAA firmy olimp i pisze żeby dawkowac je 5 kapsułek 3 razy dziennie - przed snidaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem, z tym, że ja trening wykonuję odrazu po śniadaniu więc jak to dawkowac? To samo tyczy się spalacza Thermo stim, powinno się go dawkowac 1-3 kapsułki dziennie przed sniadaniem, obiadem i treningiem.

Jak mam to dawkowac żeby było dobrze? Mój trening zaczyna się zaraz po śniadaniu :P I czy dawka 15 kapsułek BCAA dziennie to nie jest trochę za dużo? (moja waga 74kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
thermo stima 2caps przed sniadaniem badz aero

bcaa 1g/10kg mc. Musisz sobie policzyc ile to bedzie caps

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1208
Czy tak by było dobrze w dzień treningu siłowego?
9:00 2x termostim + 4 bcaa
9:30 sniadanie
10:00 trening
11:30 4 bcaa
13:00 termostim(przed obiadem)
20:00 4bcaa


A w dni aero
8:00 1x termostim +4bcaa
8:30 sniadanie + 1xtermostim + 4 bcaa
9:00 trening
13:00 1xtermostim (przed obiadem)
20:00 4bcaa

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
rano bcaa daruj, a daj 2x tyle przed i po treningu czyli po 8.

o ktorej robisz aero w dzien aero?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1208
o 9 rano, to ja już jestm kompletnie zdezorientowany, treningi właśnie mam rano bo po południu/wieczorem nie dam rady to jak to w końcu robic w dni treningowe i nie treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
w dni treningowe bcaa okolo treningowo.
w dni aero przed aero minimum, mozesz dac jeszcze po jak cie stac.
ale podnies dawke razy 2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1208
a bcaa na raz w duzych ilosciach nie zaszkodzi racja?
a thermostim dobrze jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
ts jest ok.
nie zaszkodzi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1208
dzieki wielgie kolego!! sog!! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co radzicie?

Następny temat

Iron Horse 100% Pure Whey i Vpx NO Shotgun MHF-1

WHEY premium