SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA + AAKG + Thermo Stim + GOLD OMEGA 3 + Vitamin Multiple Sport

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Witam jak w temacie jak połaczyć te suple?

Początkowo AAKG
1kaps przed treningiem 1 po treningu ( będe ziekszał )

Thermo Stim
1 nad czczo potem 2 kaps przed treningiem lub obiadem

Bcaa - 10g przed treningiem

Gold Omega 3
2 razy dziennie na kolacje 1 tabletke i do śniadania? ( kiedyś mi się odbijało ale wpadłem na pomysł by popijać Colą Freeway z lidla i praktycznie wogóle nie odbija mi się ryba niż jak popijałem wodą ) - może tak być?

Vitamin Multiple Sport
do śniadania co 2 dzień

Czy tak będzie dobrze? Czy jeszcze któryś z tych suplementów dorzucić jakąś dawke i jak BCAA i AAKG w nie treningowe stosować?
Myślałem o porcji BCAA 10g i na początku 1 tabs AAKG przed snem.

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Diete mam według połowy osób do dupy ale i tak się odżywiam lepiej niż kiedyś jakąś więszka wiedze już mam.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
wklej uzupełnioną ankietę działu. I bez diety jakiekolwiek spalacze Ci nic nie dadzą. Z samą dietą byś miał efekty ładne. Ale jak ktoś się budzi nie cały miesiąc przed rozpoczęciem sezonu, to niestety, ale dużo nie zdziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała http://img851.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=p1010680m.jpg
2) wiek 19
3) waga/wzrost 181cm 75kg BF 15,7%
4) staż treningowy rok z przerwami
5) cel cyklu czysta masa mięśniowa
6) stosowane już wcześniej suplementy:
BCAA XPLODE 500g
AAKG Extreme Mega Caps 150kapsułek
Creatine Mega Caps 60kapsulek ( jak coś to do kupie bo tanie są )
Gold Omega-3 bede brać 1 kapsułke przed obiadem zobaczymy jak to wyjdzie
Vitamin Multiple Sport - te 2 kapsułki co 2 dzień
Thermo Stim od dziś zaczynam brać 3 dziennie
Mam też ponad 2kg gainera : Wartości odżywcze w 100g: Węglowodany - 75g Białko - 20.0g Tłuszcz - 0.50g ( dietetyczka kazała narazie nie brać żeby się nie zalać )
7) stosowane wcześniej spalacze clenburexin
9) ilość dni wolnych od kreatyny 6 miesięcy ( stosowałęm nitrobolon )
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) Twoje dzienne zapotrzebowanie wynosi 2963 kcal. - 400-500 daje 2400

Początkowo 2400kcal dziennie

2g białka na 1kg masy czyli 150g białka
150g białka x 4kcal = 600kcal

Pozostało 1800kcal

( nie treningowe ) 3g węglowodanów na 1kg masy czyli 225g węglowodanów
( treningowe ) 3,5g węglowodanów na 1kg masy czyli 262g węglowodanów
225g węglowodanów x 4kcal = 900kcal

Pozostało 900kcal

1g tłuszczu na 1kg masy czyli 75g tłuszczu
75g tłuszczu x 9 kcal = 675kcal

Pozostało 225kcal.

11)przewidziane finanse na cykl narazie to co kupiłem jedynie mógłbym dokupić Żeń Szeń olimpa jeśli się przyda
12) uwagi i sugestie Nie lubie ryb dlatego łykam Omega-3

Warzywa: mieszanka brokuły,kalafior,marchewka. Teraz akurat jest sezon na truskawki więc truskawki lub jabłko. Chodziło o uzupełnienie błonnika. Obiad ryż,makaron z mąki durum z piersią z kurczaka albo wołowiną.
Śniadanie - płatki Nestle Fitness lub 2 bułki z szynką z indyka albo twarożek.( ponoć takie może być rozmawiałem z dietetykiem ).
Kolacja - dowiedziałęm się że twarożek gdzie dodaje śmietane i troche cukru jest złym pomysłem i lepiej już taki twarożek na śniadanie, więc nie wiem co wtedy jeść.

Nie udało się namówić mamy żeby robiła mięsa z oliwa bo mama nie ma czasu ale teraz ja mam wolne więc zaczne robić mięso z oliwa albo w pieczone w piekarniku.

Wiek 19lat
Wzrost 181
Aktualna masa ciała po odliczeniu ubioru - 74.6kg
Wzkażnik BMI - 22,8
Zalecana masa ciała : 73kg
Procentowa zawartość tłuszczu 15,7%
Norma wartości tłuszczu 14,4%
Masa tłuszczowa 11,7kg
Masa beztłuszczowa - 62,9
Woda 46kg
Jak to zobaczyli to mnie wyśmiali kazali robić mase bo i tak tłuszcz z brzucha który pokazywałem szybciej w albumie to mi sam zejdzie i że robie gł€pote że chcde najpierw wyrzeżbić brzuch a potem na mase. Jak wy radzicie robić mase teraz czy stracić najpierw tłuszcz? U dietetyka mam sie pokazać za miesiąc. Radziła mi zgubić z 1,5kg tłuszczu jeszcze. Diete troche z nią umówiłem i wiem jakie robiłem błedy
10:00-10:15 śniadanie w ciagu 20minut od wstania
12:00 - Jakiś owoc lub warzywa lub 2 śniadanie
14:30-15:00 Obiad
17-18 trening po treningu odżywka białkowa a w dni beas treningu - jakiś owoc lub warzywa
19:30-20:00- kolacja.

P.S mam jeszcze 60 tabletek Creatine Mega Caps 1250 monohydrat.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja bym masował i dodał trochę aero, żeby zaczęło schodzić z brzucha.

Omegi dał bym 4-6 dziennie i zupełnie zmienił dietę, na taką, która sprzyja budowie masy mięśniowej, a bułeczki to nie to samo co owsiane, czy żytni.

Jeżeli dopracujesz dietę, możesz dorzucić mono- opak. 500g.

Dietetyk chyba nie wie, co to dieta w tym sporcie. Twaróg z rana i dwie bułki? Rozumiem owsiane + 2 jajka.

Witaminy jak jesz dużo warzyw i owoców to są zbędne.

Thermo bez diety na redukcje nie dawaj, bo nie będzie efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Ok trochę się rozpisze mam nadzieję że będzie Ci się chciało czytać :)

O bardzo dziękuje za taką odpowiedz. Ogolnie kiedyś wogóle omega-3 nie brałem i nie jadłem ryb bo nie lubie narazie biorę 2 z czasem dojdę do tych z 3 4 chyba za duzo :p. Aero zaczne bo wkońcu jest pogoda będe na rowerze jeździł i biegał chociaż z bieganiem u mnie cienko.
Kreatyne mam MegaCaps 1250mg Olimpu narazie 60 tabsow ale moge dokupić. Co do twarogu chodizło że już lepiej rano niż na kolacje gdzie dodaje śmietane i teraz zamiast cukru kupiłem fruktoze. Herbate piję zielono-miętową bez cukru tlyko taka bez cukru mi podchodzi nie wiem czy jakoś mięta mi może zaszkodzić.
Owoce teraz jem truskawki i jabłka jak są twarde bo takie uwielbiam zresztą się okazało gdzieś czytałem że twarde jabłka mają więcej witamin. Zamiast wody która piłem czyli Żywiec Zdrój kupuje wodę Mineralna bo czytałem w gazecie sportowej że taka lepsza :).
Bułki takie ciemne jem ale nie są zupełnie ciemne :) i na górze są jakieś nasiona. Co do jajek może być jajecznica z 3 jajek + z 2 plastry szynki z bułką tą moją ciemną? Bo taką jajecznicę lubie najbardziej ale to raczej co niedziele czasami na kolacje ( co raczej dobrym pomysłem pewnie nie jest )
Na śniadanie wtedy albo ta bułka z 2 jajkami lub te płatki fitness będe jadł. Na 2 śniadanie ten posiłek o 12 będe jeść albo znowu płatki bo zalecają na śniadanie lub inny posiłek albo tą moją bułke z szynką lub jakiś owoc np. aktualnie truskawki. Obiad no to zazwyczaj paczka ryżu czasami makaron + jakieś mięso np. wieprzowina albo kurczak. W 4 posiłku co jakiś czas właśnie ta mieszanka brokuły+kalafior+marchewka lub jak coś zostawiłem sobie z obiadu no to kawałek piersi z kurczaka lub kawałki mięsa z wieprzowiny. Na kolacje próbowałem twarożek z jogurtem naturalnym w Miarę mogło być ale coś ten jogurt miał sporo cukru.
Móglbys mi napisać jakieś propozycje na kolacje? i jak wtedy z tymi suplementami?

P.S kiedyś jadłem co chciałem słodycze napoje typu pepsi raz na jakiś czas, czasami chipsy drożdzówki w szkole bo na nic innego nie miałem czasu lub zwykłe bułki. Nie jadłem prawie wcale warzyw czasami zupe kalafiorową taką w paczce ze sklepu. Jakieś ciastaka,ciasta,batony jadłem. I jadłem 3 czasami nawet 2 posiłki + te drożdzówki i słodycze. Więc chyba teraz aż tak źle nie jest?:)

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-05-31 19:18:35

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kolega wyemigrowal z działu Olimpu bo mu zamknęli wątek. Polecam ciekawą lekturę

https://www.sfd.pl/Odchudzanie_z_OLIMP.-t725482.html 

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
a Ty odrazu taka mądra byłaś?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
chciałam się nauczyć, w przeciwienstwie do ciebie

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w rozpisaniu suplementów

Następny temat

Dawkowanie Pomoc!!!

WHEY premium