SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból nogi po strzale.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Wczoraj robiłem pierwszy w życiu strzał w noge, lecz wydaje mi się że kolega za nisko wbił igłe, i bardzo boli mnie noga w miejscu kucia. Czy to coś poważniejszego czy za jakiś czas przejdzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ciezko powiedziec jak nie-prawidlowo byla wykonana injekca, u mnie jest takie cos ze jakbym nie wbil w udo zawsze dyskomfort pare dni kuleje, co bym tam nie wbil, dlatego nogi odpuscilem. Obserwuj, powinno sie rozejsc i przestac bolec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Badz dobrej mysli, w najgorszym przypadku amputacja.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Aha ok. Wydaje mi się że źle wbił kolega, bo ja mu wbiłem i nic go nie boli. W czwartek następny zabieg tylko w drugą noge zobaczymy co się będzie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Najlepiej sam sobie zrob, to nic trudnego, przedzej czy pozniej i tak sam bedziesz robic Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Albo za szybko wstrzyknięte :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
to czemu sobie sam nie robiles tylko naazwzajem po udach kuliscie sie :D hehe.. Tydzien bedziesz mial noge napuchnieta ze nie bedziesz umial chodzic i przejdzie

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jesli to byl pierwszy strzal to byc moze z kolejnymi tego juz nie bedzie. Ja po pierwszym czulem lekko jak dotknalem miejsca, kolejne bezbolesne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
ProteinMen
Albo za szybko wstrzyknięte :)

Nie ma znaczenia jak szybko wstrzyknięte, poza tym już ktoś Cię chyba odesłał do regulaminu raz?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Więc widze że troche poboli, a jak nie to się utnie :) Dzięki za pomoc ! zamykam temat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
neevsky
ProteinMen
Albo za szybko wstrzyknięte :)

Nie ma znaczenia jak szybko wstrzyknięte, poza tym już ktoś Cię chyba odesłał do regulaminu raz?


u mnie to ma duze znaczenie
wolno robie to jest ok, a jak szybko wleje to na drugi dzien noga mnie nakvrwia ze lekko kuleje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Geranium, jak dawkowac

Następny temat

Cykl na wakacje prosze o POMOC ;)

WHEY premium