SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A o to i moja BESTIA:)))

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba sie zakochalem
O kurcze... no no... chyba trzeba bedzie zrobic nowe wybory Miss

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to brian dla ciebie!!!

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
brian ty we wszystkich dziewczynach sie zakoch**esz..
dobrze ze spojrzales w profil bo juz foty tam nie ma...


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomazzo- ale jednak wole fote Sandi Ps. Rudy- rudy sie zeni
Sandi- jak to we wszystkich tym razem serce zabilo mocniej i czuje ze jestes tą wyśnioną hehe... a tak w ogole... moze fotki juz w profilu nie ma... ale jest u mnie na dysku Zdąrzyłem ta fota byla robiona nad morzem we Władysławowie? "Nie czujesz ,ze jestes moja? Wiec, serca peka mi... z kazdym krokiem Twym, kazdy ciala gest, kazde twoje nie, kazdy pusty smiech, kazde klasmtwo tesh, ciagle widze Cie..."

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
o nieeee brian jak mogles? chcialam zebys ja zobaczyl a nie zapisywał...co za wierszyk
zamiast prawic takie cytaty swojej lubej to tutaj wypisujesz...
tak ta fota jest z wladka ale robiona 3 lata temu...


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja mialem takie przeczucie, ze zaraz je wykasujesz... i cos mnie tknelo zeby je zapisac... ale nie bój sie... nikomu go nie oddam Słowo HONORU A tak w ogole to nie jest wierszyk, przed chwila w radiu slyszalem taki kawalek Perfect-Kazdy oddech Twoj z podkladem z kawalka Puff Dady & Faith Evans - I'll be missing You... i te slowa sa z tego kawalka... to Ty nie wiesz ze Ty jestes moją lubą?

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
heh brian ale mnie rozbawiles z ta luba...
a co do piosenki to obiła mi sie o uszy ale słów nie pamietam...


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe Santa wiesz jak to jest z nastolatkami ,zakoch**a sie itp:)

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
tak Tomek, brian nie ladnie, nie ladnie...

Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BRIAN PODRYWA SENDI
SENDI NIE DAJ SIE, ON PEWNIE TAK DO KAŻDEJ Świruje.

Daras
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zachód słońca widoczny z moich okien :-)

Następny temat

Plecy jak szafa !

WHEY premium