SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A o to i moja BESTIA:)))

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
no nie wiem czy usiedzialby przy mnie w miejscu, skoro bieganie ma we krwi...
ale ja nie chcialabym zaglaskac go na smierc tylko tak sie z nim pobawic... moze nauczylabym go apotrowac...hehe pobieglby po marchweke.. czuje ze zanim mi by ja przyniosł to szybciej schrumkalby ja...
a tak na powaznie to moja kolezanka miala kiedys króliczka ale ile razy do niej weszlam to na dywanie bylo pelno kulek...hehe ciekawe czy Twoj jest czyscioszek czy lubi czasami pobrudzic...
a Marcin pewnie pozniej sprzata te kulki...hihih


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aportowac Hehehehehe... Dobre... On moze troche przypomina pieska ale az taki zdolny nie jest... Ja moglbym Ci poaportowac
A co do drugiej kwestii... mylisz sie kolezanko... Akurat z tym nie mam problemow, moj krolik jest naprawde czysty... i jak go wypuszczam zeby pobiegal to zostawiam otwarte drzwiczki w klatce i jak ma potrzebe to wskakuje i zalatwia co trzeba...a potem znowu wychodzi polatac... to bystre zwierzatko i naprawde czyste...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
zartowalam...
ale to super ze jest taki czysciutki...

Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no domyslilem sie ze zartowalas
Nom, ja tez sie ciesze , ze jest czysciutki... naprawde dba o siebie

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Brian podciagnales post Szalonej to ja zrobie to z Twoim...

ale co tu tak nudno...


Sandi

"Żyć lekko, ale nie lekkomyślnie, mieć odwagę bez pychy, okazywać zaufanie i radosne wyrzeczenie bez fatalizmu - oto sztuka życia."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243


nudno bo mnie tu nie ma ale juz jestem i bede brykac
Sandi nowe oblicze widze

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
heheh nom Salv pobrykaj troche...
a nowe oblicze musi byc...


Sandi

"Żyć lekko, ale nie lekkomyślnie, mieć odwagę bez pychy, okazywać zaufanie i radosne wyrzeczenie bez fatalizmu - oto sztuka życia."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapraszam wszystkich do posta tomazzo o 13:15 impresska:)

Tomazzo

tam jestem:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=8&topic_id=69158 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
o juz 13:30 moze zdaze

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Młoda...
A Fotka fajna... moze nie bede wyjezdzal z tekstami o pokemonach <joke>
Salv... pomylka... to mnie chwilke nie bylo i SFD upada
Tomazzo - ja juz nawet nie bede tam zachodzil do Twojego postu bo o tej godzinie juz pewnie polowie film sie urwal a druga polowa tanczy z golymi dupami... i jeszcze pewnie bym w cos niemilego wdepnal

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zachód słońca widoczny z moich okien :-)

Następny temat

Plecy jak szafa !

WHEY premium