SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2msc przerwy i powrót czy odżywki dobry pomysł ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Panowie rzadko ćwiczyłem ostatnio na siłowni..sporadycznie . Ale trenuję za to mma od paru dobrych miechów. chciałem schudnąć żeby zrobić wagę na zawody i zjechało 7kg ale stwierdziłem że chciałbym przybrać te 4 kg jeszcze i lecieć konkretnie przez ten miesiąc i 2 tyg zarówno na MMA jak na siłowni. I teraz pytanie do was czy kreatyna i napalm bedzie dobrym połączeniem? Nie chcę się zalac tylko przybrać kilka dobrych kg :) Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Najwazniejsza bedzie w takim razie dieta... Skoro chcesz zrobic dobrej jakosci te 4kg, to bez diety sie nie obejdzie... Mysle, ze na tym etapie odzywki narazie sa nie potrzebne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
georgu starałem się wiele razy ale ciężko mi ją utrzymać. Chyba że zrobię sobie 5 posiłków jak kiedyś czyli jajka,ryż,sery,makaron itd. Czy musi to wszystki być skrupulatnie wyliczone? Czy wystarczy trzymać te podstawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Pytaniejak bardzo chcesz sie zaangazowac i jak bardzo Ci zalezy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
napalm przed treningówka, pośrednio coś może wpłynąć na efekty poprzez lepiej wykonany trening, kreatyna ok, ale j/w bez odpowiedniego odżywiania masy za Ciebie nie zbuduje, przydało by się chociaż byś wiedział ile mniej więcej np zjadasz, np wieczorem wstukujesz sobie wszystko w dziennik na swoim profilu, i po tygodniu patrzysz czy są jakieś postępy, jak nie to zaglądasz w posiłki i patrzysz moze za mało kalorii czy białka a może podbić węgle itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
No na efektach bardzo zależy nie potrzebnie tyle chudłem trochę żałuję ale w sumie i tak nie miałem zbytnio na to wpływu bo 1.5 zajazdu na treningu i kcal leciały. Do jutra coś ułożę i wkleję tutaj . Jeśli byłoby coś nie tak pomożecie udoskonalić? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Coś skrobniemy jak dasz do oceny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojna z samym sobą. Nie, to nie schizofrenia.

Następny temat

Mięśnie klatki - nie rosną.

WHEY premium