SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

166cm i 64kg POKMOCY!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
czesc wam wszystkim mam spory problem otóż mam jak w temacie pisze 166cm wzrostiu i 64kg mi mam 17 lat jak na dziewczyne ta waga jest za duza wiec prosze o jakies podpowiedzi co mam robic a co nie robic zeby schudnac...
napisze rowniez ze podczas jedego z odchudzania to bylo jkaies 3 lata temu schudlam chyba 5 kg ale znowu wrocilam do swojej wagi wtedy biegalam woeczorami ale teraz musze przyznac ze po prostu nie chce mi sie isc po 22 w nocy zeby biegac bo albo jakis film ogladam albo na kompie siedze albo jestem taka padnieta ze mi sie nie chce. prosze wiec napiszecie jakies przyjemne c wiczonka ktore moglabym spokojnie wykonywac podczas jakiegos filmu czy cos takiego z gory wielkie dzieki**
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
na poczatek moze poczytala bys tematy podwieszone w dziale ?
jak juz poczytasz se troche to uloz jakas dieta wrzuc tutaj to sie poprawi
przyjemne cwiczonka ? najlepiej jakies biegi , rower , basen , przed telewizorem za duzo nie zdzialasz raczej
pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Wywal z diety słodycze, przynajmniej je ograniczaj, do tego ogranicz źródła węglowodanów (nie jedz bieluśkich bułeczek itp.) i wrzuć lekko ujemną kalorycznie dietę (np -300). Pamiętaj, żeby się nie głodzić, bo to nie przynosi efektów. Do tego aerobik może jakiś przy tych filmach? No i postaraj się naprawdę poruszać, choćby ze 2 razy w tygodniu, np. bieganie czy też basen. Poza tym, poczytaj tematy, które już są na forum, znajdziesz tam wiele przydatnych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
a co do cwiczen to jakie doradzacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
jak myslicie czy dam trening HIT wystarczy bo pomyslalam ze jednak powroce do biegania mimo lenia ktory tkwi we mnie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
jak dasz rade HiT to napewno bedzie dobre rozwiazanie 2-3x w tygodniu
dorzuc jeszcze jakis rower albo jakies aero w inne dni
pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
HIIT jest treningiem dla zaawansowanych a nie zlotym spsosbem na unikniecie dlugiego biegania. Slowem zle wykonany nie daje nic poza spalonymi moze 100kcal.

Odchudzanie nie jest przyjemne i nie polega na wykonywaniu przyjemnych cwiczonek, albo Tobie zalezy i poswiecasz pare tygodni sowjego wygodnego zycia i pozniej dalej kontynuujesz aktywny tryb zycia i zdrowa diete w normalnym zakresie, albo ci sie nie chce i wtedy daruj sobie lepiej rozmyslania o odchudzaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 311 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6003
To jest akurat dyskusyjne stwierdzenie. Dla mnie bieganie jest bardzo przyjemne.

Człowiek to ogniwo pośrednie ewolucji: pomiędzy małpą a istotą myślącą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ćwiczenia przed tv cos mi to przypomina

rozumie że szukasz jakiegoś złotego środka który za pomocą magicznej różczki , albo niebiańskiego pyłu który odejmie Ci jakieś dziesięć kg, raczej liczyła bym na to że dzięki szukaniu tego złotego środka, przy którym nie trzeba się poświęcić, możesz się dorobić dodatkowych 10 kg

poczytaj podwieszone tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
nie no ja nie szukam zlotej rozczki hehe tylko chce sie dowiedziec od was co najlepiej jest wykonywac bo niektorzy mowia zeby biegac inni cos innego a ja juz mam metlik w glowie bo juz duzo artykolow o odchudzaniu przeczytalam a ze doradzono mi zeby zapytac wlasnie na sfd to pytam heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 311 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6003
Chodzi o to, aby trenować aeorobowo od 30 min do 60. Jeśli jesteś w stanie biegać 30 min i to lubisz - biegaj, jeśli nie, to chyba lepszym wyjściem na początek są szybkie spacery/rowerek. Rowerek i bieganie dają porównywalne efekty, tylko że bieganie jest trudniejsze (moim zdaniem).

Człowiek to ogniwo pośrednie ewolucji: pomiędzy małpą a istotą myślącą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Do Oceny

Następny temat

co jesc a czego unikac w trakcie odchudzania

WHEY premium