SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żuchwa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678


Witam. Jako, ze mam polamana/peknieta zuchwe(patrz obrazek) i drecza mnie wyzuty sumienia, bo po tygodniu noszenia zdjelem druty(kombinerkami), to mam pytanie: czy moga byc powazne powiklania jesli sie nie zrosnie prawidlowo w tym miejscu(patrz obrazek)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Spytalem mojej matki ,gdyz jest stomatologiem.

No wiec tak: Nie wolno tego zdjemowac,gdyz bez szyn nie zrosnie ci sie rzuchwa wogole. Dlatego, ,ze jedna strone żuchwy ciągna miesnie po tej stronie, a druga strone żuchwy ciagna po drugiej stronie. Nie bedzies mogl mowic, jesc... etc. Radze sie z tym szybko udac do lekarza.
Moze ci sie tez nie rowno ustawic. Pozdro.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2007-09-03 07:38:05

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2007-09-03 07:38:56

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ale goopi

jacie, jak ty mogłes sobie sam to zdjąć

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
DRW --->



teraz lepiej lec niech Ci nowe druty zamontuja
a tak powaznie to o czym Ty myslales ze wpadles na taki .... pomysl ?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
no bo troche mi sie obsunela i druty mocno dziasla draznily, to sie wkurvilem i pomimo bolu i prawie ze wykrwawieniu zdjalem to chvjstwo

druga sprawa to to ze zeby przednie(jedynki) wykrzywily mi sie troche, tak mi ustabilizowala i zacisnela pani stomatolog;/ mysle na powaznie ***ac te druty albo wybrac sie do innego miasta i tam cos poradzic...co zrobie jeszcze nie wiem i dlatego pytam czy nieleczone moze miec powazne konsekwencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
powikłania? phi!

najwyżej zostaniesz nowym Krzywoustym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
wiesz chodzi mi o to czy czasami bede mogl wpie.rdol dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 490
dalbym Ci soga za tą odpowiedz ale nie moge :D
mnie by musialo poje**ac zeby sobie srube wykrecic samemu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
DRW idz prywatnie do specjalisty i niech Ci zrobi jak nalezy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
tak kurva w mim miescie specjalisci mieszkam w malej miescinie 25-30 tys ludzi, a o lekarzach to nawet gadac nie chce bo sie wkurvie, do olsztyna mam z 60km wiec sie chyba tam zabiore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14446
To jest k**** twoja twarz więc zajmij się nią profesjonalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jemu juz nic nie zaszkodzi



DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obniżyć poziom cukru we krwi

Następny temat

Twarde włosy

WHEY premium