SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żeń Szeń

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
hehe nie moze tylko na pewno Ci cisnienie podskoczylo :)

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9114
ile srednio moze wyniesc 2 miesięczna suplementacja zeń-szeniem ? I przy okazji jaki preparat/zen-szen polecacie ?

wierze w ciebie, wierze w siebie, ziomek trzymaj sie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ciekawe z tym cisnieniem, bo to własie małe dawki żeń-szeńia podnoszą ciśnienie, większe natomiast - obniżają.


co do opłacalnosci, to najtaniej wychodzi chyba naturell, choć chyba jeszcze nurta-life miało jakiegos dosc taniego w przeliceniu na mg. tylko, że oni ładowali chba 1g na tabletkę, naturell pakuje 100mg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9114
ok dzięki, ale jezeli małe dawki podnoszą cisnienie a duze obinizaja to jak mam to brac ? (niemam porblemów z cisnieniem) aha i mam 16 lat. Pozdro

wierze w ciebie, wierze w siebie, ziomek trzymaj sie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie wiem jak to się ma do wieku, generalnie żeń-szeń nie powinien ani specjalnie zawyżyć, ani obniżyć ciśnienia, wiec nie ma się co obawiac, że za mocna spadnie czy zbyt wysoko po nim podskoczy. większośc badań na ludziach z zastosowaniem tego srodka było prowadzonych z użyciem dawki dziennej ok 200 - 400mg i efekty były zadowalające, było kilka badań z użyciem dawki chyba 3g i żenszeń też się sprwadzil, ja odczuwam dawkę około 500mg. dodam, że mówimy tutaj cały czas o standaryzowanym extrakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
sog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
jeśli chodzi o żeń szeń to brałem kilka razy - najlepiej wspominam BODYMAX ale ona miał chyba dodatkowo jakieś minerały i witaminy w składzie i dlatego cena była nieco wyższa.
miałem duży przypływ energii biorąc dawkę po śniadaniu, no i ogólnie tak szybko się nie męczyłem w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2407
Żeń szen najlepiej brać zaraz po śniadaniu?
dobrze rozumiem?

do przodu powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
tak jest raczej optymalnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Najlepiej raz lub dwa razy dziennie
Jak raz to zaraz po sniadaniu jak dwa to po sniadaniu i po poludniu
wieczorem nie polecam bo monza miec problemy z zasnieciem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pliss o radę

Następny temat

Kreatyna ( spadek formy po stosowaniu??)

WHEY premium